Rüzgar Enerji Santrali Servis, Bakım ve Planlama Uzmanı

Ankara
 • 20.09.2021
 • 100 - 200
 • 2111 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirketimiz bünyesinde bulunan Rüzgâr Enerji Santrallerinin bakım, onarım, planlama ve takibini yapabilecek; Ankara merkez ofisimizde istihdam edilmek üzere ekip arkadaşları aramaktayız.

Aranan Nitelikler

 1. Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun olan,
 2. İleri seviyede İngilizce konuşabilen,
 3. Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,
 4. Rüzgâr Enerji Santrali deneyimi olan,
 5. Minimum 2 yıl tecrübeli,
 6. Aktif araç kullanabilen, gerektiğinde seyahat engeli olmayan,
 7. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 8. Ekip çalışmasına yatkın,
 9. İletişimi kuvvetli,
 10. Ankara da ikamet eden/edebilecek,
 11. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ekip arkadaşı aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Koltek Müşavirlik A.Ş.
Ankara, Çorum
Dün
Koltek Müşavirlik A.Ş.
Ankara, Çorum
Dün
GÜNSAYIL İNŞ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
Ankara
05.07.2021
PROMAN TEKNİK MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Ankara, Kocaeli, Erzincan, Nevşehir, Kayseri
Son 1 Hafta
DÖNÜŞÜM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DAN.EGT.YZLM.MÜH.ORG.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Ankara
09.09.2021
ADEMSAN MAKİNE
Ankara - Kazan
06.09.2021
BENZER TÜM İLANLAR

FERNAS İNŞAAT

-1982 yılında kurulan FERNAS, kurulduğu günden günümüze kadar Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Grubumuzun bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

-Grubumuz ülkemizin stratejik öneme sahip ilk doğalgaz depolama tesisi yapımını üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Başta endüstriyel tesisler, petrol ve gaz boru hatları, barajlar, sulama kanalları, karayolları, demiryolları, telekomünikasyon, altyapı ve üstyapı inşaatları olmak üzere pek çok inşaat projesi tamamlamıştır.

-Bünyesinde bulunan Hidroelektrik Üretim Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri ve Güneş Enerji Santrali ile 380 MW işletmede olmak üzere toplam 610 MW kurulu güç kapasitesi ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi yapmaktadır.

-Diyarbakır şehrinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmek için 2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Diyarbakır il sınırları içerisinde bulunan konut, ticari işletmeler ve sanayi tesislerine doğal gaz dağıtımını yapmak üzere dağıtım sistemini kurma ve işletme yetkisi verilmiştir.

-Şirketler grubumuz sanayi yatırımlarına önem vermiş ve bu doğrultuda Aksaray, Ankara ve Batman illerinde toplamda 14 adet fabrika ve üretim tesisi yatırımı yapmıştır. Kurmuş olduğu bu fabrikalar ve üretim tesislerinde; alçı, alçı plaka, beton astarı, yapı kimyasalları ve araç fren sistemleri üretimi yapmaktadır.

-Fernas Grup Şirketlerinden biri olan FERNAS GIDA, grubumuzu gıda sektöründe temsil etmesi için kurulmuştur. Firma bu kapsamda meyve bahçeleri, meyve suyu fabrikası ve soğuk hava deposu yatırımları yapmıştır. Firma yaptığı bu yatırımlar sayesinde gıda ihracatı yapmaktadır.

-Şirketler grubumuz turizm sektöründe yatırımlar planlamış olup, bu doğrultuda ilk adım olarak Bodrum/Muğla'da hotel yatırımı gerçekleştirmiştir. Grubumuz turizm alanında büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırım araştırmalarına devam etmektedir.

-Kaliteli hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettiren grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları