• 30.06.2021
  • 0 - 50 başvuru
  • 693 görüntülenme

İş Tanımı

Üye işyerindeki çalışanlara ve müşterilere karşı hizmetini üstlendiği BANKA’nın ve markanın kimliğine uygun şekilde her koşulda nazik davranmak ve her zaman güler yüzlü olmak.
Görev bölgesinde ve görev kıyafetleri ile faaliyette bulunurken, BANKA’nın saygınlığına, markanın imajına uygun tavır ve davranışlar sergilemek.
BANKA ile Banka Kartları programı kapsamında sözleşme akdeden üye işyerlerinin, belirlenen kapsamda ve sıklıkta ziyaretlerini gerçekleştirmek ve yapılan her ziyareti belirlenen standartlarda ve eksiksiz şekilde Mobil sistemine her ziyareti takiben kayıt etmek.
Ziyaret edilen üye işyerlerinde, tüketiciye veya işyerine yönelik olarak o üye işyerinde Banka Kartları geçtiğini hatırlatmak ve markayı benimsetmek, ayrıca markanın tüm üye işyerlerinde aynı standartta görünürlüğünü sağlamak amacıyla BANKA tarafından onaylanmış, tüm üye işyerlerinde geçerli olan görsel malzemeleri BANKA tarafından tarif edilen üye işyeri mağazaları içerisindeki vitrin, kapı, kasa ve mağaza içinde yeterli sayıda uygulanmasına bağlı ‘etkin görünürlük’ standartlarına uygun şekilde yerleştirmek.
Söz konusu markaya ait görsel reklam malzemelerinin, üye işyerlerindeki standart görünürlüğünü kalıcı kılmak, kampanyalarını iletmek amacıyla, zaman içerisinde eskime, yırtılma veya solma gibi dış etkenlere bağlı olarak yenileriyle değiştirmek. Merchandiser’ın olası bir sonraki ziyaretinden önce, tükendiğinin bildirilmesi halinde, merchandiser’ın ziyaret planını değiştirerek bu tür ihtiyaçları öncelikle gidermek ve tüm bu uygulamalara ilişkin Mobil sistemi üzerinden rapor vermek.
Yapılan her üye işyeri ziyaretinde üye işyeri yetkililerinden alınan her türlü gelişme, bilgi ve/veya sorunların supervizörüne hızla rapor etmek. Yapılan düzenli ziyaretlerde üye işyerinde çalışan personele Banka Kartları’na ait gelişmeleri aktarmak ve bu bilgileri sürekli güncel tutmak.
Belirlenen konularda dönemsel veya düzenli olarak üye işyerlerine yönelik anket çalışmaları yapmak ve bu verileri istenen standartlarda raporlamak.
Potansiyel Müşterilerin belirli aralıklarla ziyaret edilip marka iletişimini sağlamak. Bölge ofisinin olmadığı illerde depoların kontrol ve düzeninden sorumlu olmak.

Aranan Nitelikler

seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen(manuel), online raporlama yapabilecek bilgi ve deneyime sahip, tercihen üniversite mezunu, bankacılık sektöründe deneyimi olan Bay/Bayan adaylar aranmaktadır.
Haftada 6 gün çalışma günü olacaktır.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Codeman Bilgi Teknolojileri Tic.Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
AYCEM TEKSTİL
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
American Life Dil Okulları A. Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
LİDER KALIP SANAYİ VE TİC. LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Dilovası
Dün
İET Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Kocaeli - Dilovası
Bugün
ALTINSARAY HOTEL SPA
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir - Konak, Aydın - Kuşadası
Bugün
SİLTER İLERİ ÜTÜLEME SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ERYİĞİT DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Benzer Tüm İlanlar