Sakarya Yatılı Türk Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Sakarya
  • 13.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1154 Görüntüleme
enuygunbakıcı Sakarya  Yatılı Türk Yaşlı Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Sakarya - Erenler ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Erenler de bulunan müstakil 2 katlı 4+3 evinde babam tek yaşıyor. 88 yaşında ayakta sağlıklı kendi ihtiyacı kendi görebiliyor. Ev işi yemek yapacak babamıza arkadaşlık yapacak aileden biri gibi evin her şeyinden sorumlu olacak ilaç takibini yapacak yardımcı arıyoruz. Kendi odası olacak. Bizde hafta sonu babamı görmeye geliyoruz. Maaş 8. 000 tl + 400 tl izin ücreti vereceğim.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Sakarya - Erenler
Pozisyon: Yaşlı Bakıcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 8000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Sakarya
Son 1 Ay
Sakarya
4.01.2023
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları