Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Satın Alma Sorumlusu

İstanbul Avrupa Yakası
  • 22.02.2021
  • 200 - 500
  • 2862 Görüntüleme

İş Tanımı

Uluslararası İnşaat Taahhüt İşleri ile iştigal eden şirketimizin İstanbul Avrupa Yakasındaki merkez ofisinde görevlendirilmek üzere   " Satın Alma Sorumlusu " aranmaktadır. 

Aranan Nitelikler

- Tercihen üniversite mezunu
- İnşaat malzeme ve makinaları ile tedarik firmalarını iyi tanıyan,
- Elektro-mekanik malzemelerin satınalma sürecini yönetecek  ve süreçte aktif rol alacak bilgi ve tecrübeye sahip,
- İnşaat malzemeleri satın alması kounusunda en az 5 yıl arası deneyimli 
- MS office programlarına hakim
- Tercihen İngilizce bilen,
- Etkin iletişim becerisine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, müzakere yeteneği gelişmiş,
- Şirketimizde sorumluluk alarak uzun vadede çalışmayı hedefleyen,
- Aktif araç kullanabilen,
- Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlyan,
  Satın Alma Uzmanı.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

GENA YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT YATIRIM SANAYİ DIŞ TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ANADOLU HASTANELERİ SİLİVRİ
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Dün
ANADOLU HASTANELERİ BEYLİKDÜZÜ MERKEZ
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Dün
QMC DANIŞMANLIK EĞİTİM VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
CVK Maden İşletmeleri San. Tic. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
Son 1 Hafta
HATEN KOZMETİK VE PLASTİK MATBAA SAN.TİC.AŞ
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Doğuş Kalıp Metal ve Form San. Dış. Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Son 1 Ay
TÜRKMENLER GIDA MAD.TIC VE LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
Son 1 Ay
PULS ELEKTRONIK SIS.MAK.SAN.İÇ VE DIŞ.TİC.A.S
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy, İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

İNTAYA İNTES İNŞAAT TAAHHÜT YATIRIM TICARET A.Ş.

-INT. İntayaİntes İnşaat Taahhüt Yatırım Ticaret A.Ş., 2005’ten bugüne inşaat sektöründe gerçekleştirdiği toplam değeri 4.897.000.000USD olan ve 3.000.000 ? inşaat alanına sahip altyapı ve üstyapı projeleriyle, Türkiye’nin önde gelen uluslararası inşaat taahhüt ve yatırım şirketlerinden biridir.

-2005 yılında kurulan İntaya İnşaat Taahhüt Yatırım A.Ş., 1963 yılında kurulmuş olan ve Türkiye’nin önde gelen altyapı-üstyapı şirketlerinden biri olan İntes İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi 2008 yılında bünyesine katarak, kurumsal yapısını güçlendirmiştir. Hissedarları aynı olan iki şirket, “Birlikte Daha Güçlüyüz” sloganıyla Eylül 2019 yılında birleşmiş ve bunun sonucunda kurulan INT. İntayaİntes İnşaat Taahhüt Yatırım Ticaret A.Ş. Türkiye’nin en büyük inşaat taahhüt şirketlerinden biri haline gelmiştir.

-Bugüne kadar Türkiye’nin 26 ilinde ve 11 ülkede gerçekleştirdiği projelerle INT. İntayaİntes, yalnızca Türkiye’de değil, dünya ölçeğinde de başarılı projelere imza atmış uluslararası bir yüklenicidir. Başta Türkiye olmak üzere Avrupa, Orta Doğu, Orta Asya, Afrika ve Körfez ülkelerinde gerçekleştirdiği geniş çaplı faaliyetleri konut projelerinden ofis binalarına, otellerden üniversitelere, resmi yapılardan altyapı projelerine, havalimanı yapılarından uydu kentlere kadar çeşitlilik göstermektedir.

-INT. İntayaİntes’in farklı uzmanlık alanlarını içeren kapsamlı portföyü, yaklaşık 1.500.000 ? inşaat alanına sahip konut projelerini, 200.000 ? inşaat alanına sahip ofis ve rezidans projelerini içermekte olup öne çıkan projeleri arasında Adım İstanbul, Evvel İstanbul, 5.Levent, Nurol Tower, İlbank Yönetim Merkezi, Shell Türkiye Yönetim Merkezi, Beşiktaş İş Merkezi yer almaktadır. Bu projelerle birlikte INT. İntayaİntes’in portföyü, İncirlik NATO Üssü Hastane ve Yönetim Merkezi, Atatürk Havalimanı Kargo Terminali, Mersin Coca Cola Fabrikası, The Marmara Pera Hotel, Tekirova Rixos Hotel, Yeşilköy International Hospital, Bezmialem Üniversitesi gibi ofis, sağlık, turizm, eğitim, sanayi yapıları olmak üzere toplam inşa hacmi 3.000.000 m2’ye yaklaşan projeleri içermektedir.

-INT. İntayaİntes Tanzanya’da 300 hektar alana yayılan Arusha Safari City uydu kent projesini gerçekleştirmiş olup ayrıca Suudi Arabistan’da su dağıtım ve tuzlu su arıtma tesisleri, liman yapıları, Kazakistan ve Kıbrıs’ta otoyol ve viyadük projeleri gerçekleştirmiştir.

-2013-2018 yılları arasında toplam değeri 689.456.184 USD olan yurtiçi ve yurtdışı projeyi tamamlayarak teslim etmiştir. TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001: 2007 sertifikalarına sahip olan INT. İntayaİntes uluslararası bir yüklenici olarak yaşama değer katan yapılar üretmeye ve “uygarlığın inşası”na katkıda bulunmaya devam etmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları