İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretici-ihracatçı-endüstriyel,sektöründe marka bilinirliği yüksek,ISO İkinci 500 sıralamasında yer alan metal sektörü firmasının satınalma departmanında uzman personel olarak çalışacak Satınalma Uzmanı İstihdam edilecektir

Aranan Nitelikler

-En az lise mezunu olmak,tercihen üniversitelerin ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun,
-Üretici endüstriyel metal sektörü firmalarının satınalma departmanında 5 yıl ve üzeri deneyimli olmak,
-İş ve meslek kültürünü edinmiş,kurumsal firma çalışma kurallarına aşina,
-Takım çalışmasına uyumlu,planlama-raporlama ve iş akış şeması silsilesi içinde iş takibini yapabilecek,
-Satınalma departman yöneticisine ürün,mal ve hizmetlerin fiyat tekliflerini zamanında ve düzenli olarak rapor edebilmek,
-Ürün mal ve hizmetlerin tedarikçilerden fiyat tekliflerini takip edip,alternatif fiyat teklifleri ile beraber yöneticisine sunmak,
-Tedarikçiler ile anlaşılan ve satınalma işlemi gerçekleşen ürün mal ve hizmetlerin zamanında teslim edilip edilmediğini takip etmek,
-Ofis gereçlerini;bilişim,iletişim araçlarını teknik ve verimli kullanımında deneyimli olmak,
-Sistemli,dikkatli,sabırlı,mücadeleci,sonuç odaklı,iletişimi iyi,çalışma arkadaşları ile uymlu çalışabilen,
-Teknik satınalma konularında kendisini yetiştiren,yeniliklere açık,farkındalık yönü güçlü olan,
-Ürün mal ve hizmetlerin tedarikçilerden teklifini alma ve maliyetler konusunda kısa,somut ve pratik kıyaslama yapabilen,
-Depo stok sorumlusu ile uyum içinde çalışan,
-Ürün,sarf,hammadde stoklarını zamanında takip edip siparişlerin verilmesini yöneticisine bildirmek ve takip etmek,
-İyi derecede logo Tiger 3 kullanabilen,
-Ms. Office ve Outlook bilgisine sahip olan,
-Bay ve bayan adaylar istihdam edilecek olup,bay adayların askerliğini yapmış veya askerlikle ilişiğinin bulunmaması,
-Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
-Gebze,Dilocası ve civarında ikametli olmak,

NOT:
Özgeçmişlerinde fotoğraf bulunmayan ve adres bilgisi eksik  olan   adayların müracatları dikkate alınmayacaktır.
Firmamız aracılığı ile iş arayan adayların müracat formu ve özgeçmişlerinde belirtilen; Kimlik,Eğitim-Mezuniyet gibi bilgilerin İŞKUR KRİTERLERİ gereği resmi evrak ile teyidi ve firmamıza müracat esnasında ibrazı gerekmektedir.
 "ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ " Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile 2008 yılından beri "İŞKUR Özel İstihdam Bürosu" faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.
"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

PENTA REKLAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Kocaeli - Gebze
Dün
Empatik İnsan Kaynakları
Kocaeli - Gebze
Son 1 Hafta
MAKERSAN MAKİNA OTOMOTİV SAN.TİC.A.Ş.
Kocaeli, Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
Kocaeli - Gebze
01.03.2021
BENZER TÜM İLANLAR

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

       2007 DE KURULAN FİRMAMIZ; 2008 DEN BERİ İŞKUR ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.NİTELİKLİ PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERİLMEKTEDİR.

       SANAYİ İLK 500 VE İKİNCİ 500'DE YER ALAN ÜRETİCİ FİRMALAR İLE İHRACAT 1000 SIRALAMASINDA YER ALABİLEN ÜRETİCİ-ENDÜSTRİYEL-ENTEGRE-İHRACATÇI FİRMALARIN NİTELİKLİ PERSONEL TEDARİKİNDE BULUNMAKTAYIZ.

KURUMSAL FİRMALARDA, ÖZELLİKLE MÜHENDİSLİK-DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA DEPARTMANLARINA EN HIZLI ŞEKİLDE NİTELİKLİ PERSONEL TEMİN ETMEYE YOĞUNLAŞMIŞ BULUNUYORUZ.


AYRICA ÜST DÜZEY YÖNETİCİ(EXECUTİVE) POZİSYONLARIN KARŞILANMASINDA 13. YILI DOLDURAN FİRMAMIZIN SAHA-SEKTÖR VE MESLEK DENEYİMİMİZİ EN  ETKİLİ ŞEKİLDE DIŞ KAYNAK KULLANIMI OLARAK MÜŞTERİLERİMİZLE PAYLAŞMAKTAYIZ.

DEMİRÇELİK VE DEMİRDIŞI METALLER-OTOMOTİV-TEKSTİL-MAKİNA-LOJİSTİK SEKTÖRLERİNE ÇOK DAHA HIZLI NİTELİKLİ PERSONEL TEDARİKİNDE SEÇME YERLEŞTİRME FAALİYETLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR.

ÜRETİCİ-ENDÜSTRİYEL-ENTEGRE-İHRACATÇI FİRMALARIMIZIN GÜVEN-DESTEK VE İŞLETMELERDE ANA UNSURLARI TEŞKİL EDEN NİTELİKLİ PERSONELLERİN KARİYER PLANLAMASINDA FİRMAMIZI TERCİH ETMELERİ DESTEK VE GÜVENLERİ İLE 13.YILIMIZI DOLDURMANIN SEVİNÇ VE GURURUNU TÜM İŞVEREN-İŞGÖRENLERLE PAYLAŞMAKTAN MUTLUYUZ.SİZLERLE NİCE 10 YILLARA ULAŞABİLME HEYECAN VE ÜMİDİNİ TAŞIMAKTAYIZ.

BU HEYECAN VE ARZU İLE ÜLKEMİZİN MUASIR MEDENİYETLER SEVİYESİNİ YAKALAMASI VE YAŞAM KALİTESİNİN,REFAH DÜZEYİNİN ARTMASI,KONULAN İHRACAT HEDEFLERİ İLE,DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ İLK 10 EKONOMİSİ ARASINA GİRMESİ HEDEFLERİ SÜRECİNDE KATKIDA BULUNDUĞUMUZ İNANCINDAYIZ.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları