Bravo Group Satış Danışmanı İş İlanı

İş Tanımı

İstanbul ÜSKÜDAR da  EMAAR SQUARE MALL da bulunan  , İstanbul ACIBADEM AKASYA AVM 'de bulunan , ayrıca İstanbul ATAŞEHİR de bulunan METROPOL AVM de  #VDR  Kadın Giyim mağazamızda görevlendirilmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik,modaya ve mağazacılığa ilgi duyan, "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak, takım arkadaşları arıyoruz. 

Aranan Nitelikler

Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen,
Modayı yaşam tarzı haline getirmiş,
Dinamik, yeniliklere açık,
Hizmet ve satış becerisine güvenen,
Yabancı dil bilen (İngilizce veya Arapça),
Kişisel bakım ve dış görünüşüne önem veren,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Üniversite veya Lise mezunu
Minimum 1 yıl mağazacılık deneyimi olan,
Takım arkadaşları arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ATERKO YAPI DANIŞMANLIK SAN. VE TIC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Kartal, İstanbul Anadolu Yakası
16.03.2021
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
LİSANS KIRTASİYE A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
09.03.2021
Aydın Örme San.ve Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Bravo Etiket ve Tekstil san. tic.ltd.sti

-Bravo Etiket, İstanbul'un tekstil merkezi Güneşli endüstrisinin kalbinde toplam 2.000 m² fabrika alanına ve dünyanın farklı yerlerinde birçok ofise sahiptir.

-Satış ve Pazarlama ofisimiz İstanbul "Merter" de bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerimizi buradan koordine ediyoruz. Müşterilerimiz Gıda, İlaç, Kimya, Kozmetik ve Tekstil gibi farklı iş alanlarında faaliyet göstermektedir.

-Bravo Etiket, Türkiye'nin önde gelen Etiketleme Şirketlerinden biridir. En son teknolojik standartları takip eden üretim tesislerimiz ile müşterilerimize yüksek kaliteli ürünleri zamanında sunabilen güvenilir partnerleriz.

-Bravo Etiket, 2007 yılında kurulduğundan beri, müşteri ihtiyaçlarını mümkün olan en iyi şekilde anlamak için uzun süreli ortaklıklarla ilgilenmektedir. Nitelikli ve motivasyonu yüksek çalışanlarımızla, ulusal ve uluslararası ortaklarımızla bu günden güne yaşıyoruz. Bu bizim iş anlayışımızdır.

-Çok çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayan ürün ve çözümler, "zamanında teslimat '' hizmet anlayışı ile sunulmaktadır.

-Uluslararası ekonomik gelişme ve tadilat standartlarına uyarlanmış bir firma olarak, yaratıcı yenilikleri bir araya getiriyor, piyasaların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan profesyonel kadromuz ile sektöre ve hizmet verilen kurumlara katkı sağlıyoruz.

-Bravo Etiket çözümler sunar. Müşteri talep ve beklentileri ancak doğru ve gerekli çözümlerin gerçekleştirilmesi ile karşılanmaktadır. Etiketin çekici olması için onu çekici ve göz alıcı bir şekilde ve son kullanıcının zevklerine uygun bir yaklaşımla ifade etmek çok önemlidir. Bu, istenen standartta mükemmel bir etiket yapmak ve yaratmak anlamına gelir.

-Bravo, bunu yapmanın en iyi yoludur ve ilgili etiket çözümlerinin hazırlanmasından sorumludur.

-Bravo Etiket bu bilinçle dokuma etiketler, dar dokuma etiketler, karton etiketler, yapışkan etiketler, baskı etiketleri, deri ve termal barkod etiketleri üretmektedir. Dijital makine tesisleri, tüm karton etiketleri, antetli kartları, broşürleri ve kartvizitleri bir saat içinde hazır hale getirir.

-Dünyadaki en son teknolojik ve yapısal değişikliklere sürekli uyum sağlayarak ve bu sektörde öncü rol oynayarak, uluslararası kabul görmüş altyapımız, üretim ve hizmet kalitemiz geliştirilmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları