Satış Danışmanı

Ankara
  • 18.11.2020
  • 50 - 100
  • 1537 Görüntüleme

İş Tanımı

Bilişim sistemleri, Bilişim eğitimleri, Siber güvenlik, Kişisel verileri koruma danışmanlığı ve Bilgi güvenliği  konularında bilgisi olan veya  " Yetiştirilmek "  üzere firma hedef ve politikalarına uygun olarak ihtiyaç duyulan çözümün, proje ve ürünlerin kamu kurum ve kurumsal firmalara yönelik satış danışmanlığı.

Aranan Nitelikler

Yetiştirilmek üzere, Bilgi güvenliği. KVKK. (Kişisel verileri Koruma Kanunu), Sistem belgelendirme vb. Standartlarla ilgili, Kamu Kuruluşlarında yada Kurumsal firmalarda satış ve danışmanlık konularında çalışacak, bilgi almaya müsait, aldığı bilgileri kurum ve firma yetkililerine aktaracak, diksiyonu düzgün, yeniliklere açık, seyahat engeli olmayan, tercihen oto ehliyetli takım arkadaşı arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Kocaeli
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Muğla
Bugün
Ankara
Bugün
Ankara
Bugün
Ankara
Bugün
AYDOĞDU KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ
Ankara, Ankara - Altındağ
Dün
AYDOĞANLAR EV GEREÇLERİ TİC.LTD.ŞTİ
Ankara, Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
TBH TEKNİK BAKIM VE YÖNETİM HİZM. SAN. TİC. A.Ş.
Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Konya
Son 1 Ay
Anadolu Telekomünikasyon İnşaat TURKCELL SUPERONLİNE
Ankara - Keçiören
Son 1 Ay
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
Ankara
20.10.2020
BENZER TÜM İLANLAR

Belgesert uluslararası belgelendirme hizm.ltd.şti.

Temelleri 2008 yılında atılmış olan Belgesert Belgelendirme Hizmetleri Ankara’da kurulmuş olup, şirketimiz ana prensibini, sürekli gelişme bilinciyle hareket etmek ve müşteri odaklı hizmet anlayışı üzerine kurmuştur. Kuruluşumuzdan beri amacımız en değerli varlık olan bilginin, her türlü tehdide karşı güvenliğinin sağlanması için çözümler üretmek ve bilgi güvenliği büyük resmini oluşturmaktır.Bu anlayış bizi müşteri memnuniyetine götürmüş; müşteri memnuniyetinden aldığımız güven de hep bir adım daha atma isteğimize dayanak olmuştur.Kurumumuz profesyonel, tarafsız ve güvenilir kadrosuyla bütün bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşarak ve tüm faaliyetlerini ulusal ve uluslararası yasa, yönetmelik ve standartlara uygun biçimde gerçekleştirerek sizlere katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları