Satış Elemanı

  • 16.03.2021
  • 100 - 200
  • 1748 Görüntüleme

İş Tanımı

İkitelli OSB de bulunan 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan fabrika ve atölyelere kesici ürünler satan firmamızda görevlendirilmek üzere "Satış Elemanı" aramaktayız

Aranan Nitelikler

Uzun vadeli çalışmayı düşünen,
İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli disiplinli ve sorumluluk sahibi
Kendini genç ve dinamik hisseden
Kültürlü, iletişim ve ikna becerisi yüksek, diksiyonu düzgün
Problem çözme yeteneğine sahip, analitik düşünebilen
Hızlı ve pratik çözümler üreten
Enerjisi yüksek ve güler yüzlü
Liderlik becerisine sahip

Satış Elemanı aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ARTKİM FUARCILIK T.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ÖNCE TEKNOLOJİ VE İLETİŞİM ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
KAR OTOMOTİV VE SERVİS HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

TESA MAKİNE İML. SAN. TİC. LTD .ŞTİ

-Tesa Makine, 1960’lı yıllarda Karaköy Perşembe Pazarında temelleri atılan grup şirketimiz Testeresan’ın akabinde teknolojik gelişimler ve pazar ihtiyaçları doğrultusunda 2004 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur.

-Sektöründe 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Tesa Makine, üstün kalite ve yüksek performanslı ürünlerinin yanı sıra yenilikçi, dinamik ve koşulsuz müşteri memnuniyetine sahip bir anlayışla sektörde önemli  pazar payı bulunduran lider şirketlerden biridir.

-Şirketimiz, her türlü malzemenin kesim ve işlemesinde kullanılan dairesel ve şerit testereler, sanayi bıçakları ile kesim ve bileme makinelerinin imalat, ithalat, ihracat ve satış sonrası hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

-Ürün gamımız; metal , ahşap, plastik, kumaş, sünger, kağıt, kauçuk ve benzeri ürünlerin kesim ve işlemesine uygun geniş bir yelpazeye sahiptir. Gerek temsil ettiğimiz uluslararası markalara ait ürünlerimiz, gerekse müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş ürünlerimiz ile katma değer üreten çözüm alternatifleri sunmaktayız.

-Şirketimiz, deneyimli ve uzman personeli, sürekli gelişen teknolojik olanakları ile satış sonrası hizmetlerde de öne çıkmakta, ileri teknoloji CNC makinelerde dairesel testere bileme; bıçak bileme, taşlama ve şerit kaynak hizmetleri kesintisiz olarak verilmektedir.

-İş güvenliği, çalışan sağlığı ve çevre koruma faktörünü gözeten bir anlayışla Tesa Makine faaliyetlerini sürdürmektedir.

Misyon ve Vizyon;
  • Şirketimiz kusursuz kesimler için uygun çözümler üreten, müşterileri ile uzun süreli iş ilişkileri kurmanın bilinciyle dünya pazarında rekabetci bir kuruluş haline gelmeyi hedeflemektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları