SATIŞ MÜDÜRÜ

Gaziantep
 • 20.03.2021
 • 100 - 200
 • 4895 Görüntüleme

İş Tanımı

Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.

Turkcell Superonline DSL Abone Merkezinde görevlendirilmek üzere GAZİANTEP'te  ikamet eden, aşağıda ki nitelikleri taşıyan “SATIŞ  MÜDÜRÜ “ aramaktayız.

 Satışa dair tüm faaliyetleri ve ilgili süreçleri yönetmek, geliştirmek,Şirket politikaları doğrultusunda satış stratejileri geliştirmek ve eylem planlarını oluşturmak,Satış ekibinin şirket hedefleri doğrultusunda yönetilmesi,Bölüm, KPI hedeflerini oluşturmak ve takibini yapmak,Bütçe hedeflerinin oluşturulması ve hedefler doğrultusunda yönetilmesi,Finansal risklerin takibi, masraf/kar analizi yaparak saha çalışmalarının bu doğrultuda yönetilmesi,Satış sonrası süreçlerin şirket kriterleri doğrultusunda yönetimini gerçekleştirmek,Müşterilerle ilişkileri yönetmek, yüksek kalitede hizmet verilmesini sağlamak,Satış bölümü ile diğer birimler arasında ki koordinasyon ve işbirliğinin sağlanması,İş sonuçlarında gerekli aksiyonların planlanması, gerçekleştirilmesi,Yeni pazarlara ve müşteri kanallarına yönelik satış stratejileri geliştirmek,Satış ekibini motive etmek ve eğitim/gelişim planlarını takip etmek,Şirket misyon, vizyon, kültür ve değerlerini ekibine benimsetmek, prosedür ve yönetmeliklerin sahada uygulanmasını sağlamak,Periyodik saha ziyaretleri gerçekleştirmek.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 
 • 8 yıl yöneticilik deneyimi olan,
 • Liderlik yönü güçlü, ekip yönetimi ve koçluk konusunda deneyimli,
 • Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,
 • Analitik, finansallara hakim,İletişim yönü güçlü, dinamik, sonuç odaklı,
 • Takım çalışmasına yatkın, yenilikçi, motivasyonu yüksek,
 • Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,
 • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Turkcell Superonline İletişim Ofis
Gaziantep - Şehit Kamil
14.12.2020
Bursa, Türkiye
Son 1 Hafta
British Town Dil Okulları
Konya, Bursa, Kütahya, Eskişehir, Kocaeli, Türkiye
Son 1 Hafta
Turkcell Superonline İletişim Ofis
Gaziantep - Şehit Kamil
14.12.2020
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa, Samsun, Trabzon, Diyarbakır, Erzurum, Kayseri, Malatya, Gaziantep, Adana, Çankırı
Bugün
Hedef Evim
Türkiye
Dün
POLYER BİLİŞİM ENERJİ İNŞAAT DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.
Diyarbakır, Gaziantep, Adana, Şanlıurfa, K.Maraş
Son 1 Hafta
Adana, Mersin(İçel), Gaziantep, K.Maraş, Osmaniye
Son 1 Hafta
British Town Dil Okulları
Konya, Eskişehir, Kütahya, Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

TURKCELL SUPERONLINE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.

Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000 Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları