SATIŞ MÜDÜRÜ

K.Maraş
 • 09.11.2020
 • 50 - 100
 • 1936 Görüntüleme

İş Tanımı

Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.

Turkcell Superonline DSL Abone Merkezinde görevlendirilmek üzere KAHRAMANMARAŞ'ta  ikamet eden, aşağıda ki nitelikleri taşıyan “SATIŞ  MÜDÜRÜ “ aramaktayız.

 Satışa dair tüm faaliyetleri ve ilgili süreçleri yönetmek, geliştirmek,Şirket politikaları doğrultusunda satış stratejileri geliştirmek ve eylem planlarını oluşturmak,Satış ekibinin şirket hedefleri doğrultusunda yönetilmesi,Bölüm, KPI hedeflerini oluşturmak ve takibini yapmak,Bütçe hedeflerinin oluşturulması ve hedefler doğrultusunda yönetilmesi,Finansal risklerin takibi, masraf/kar analizi yaparak saha çalışmalarının bu doğrultuda yönetilmesi,Satış sonrası süreçlerin şirket kriterleri doğrultusunda yönetimini gerçekleştirmek,Müşterilerle ilişkileri yönetmek, yüksek kalitede hizmet verilmesini sağlamak,Satış bölümü ile diğer birimler arasında ki koordinasyon ve işbirliğinin sağlanması,İş sonuçlarında gerekli aksiyonların planlanması, gerçekleştirilmesi,Yeni pazarlara ve müşteri kanallarına yönelik satış stratejileri geliştirmek,Satış ekibini motive etmek ve eğitim/gelişim planlarını takip etmek,Şirket misyon, vizyon, kültür ve değerlerini ekibine benimsetmek, prosedür ve yönetmeliklerin sahada uygulanmasını sağlamak,Periyodik saha ziyaretleri gerçekleştirmek.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 
 • 8 yıl yöneticilik deneyimi olan,
 • Liderlik yönü güçlü, ekip yönetimi ve koçluk konusunda deneyimli,
 • Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,
 • Analitik, finansallara hakim,İletişim yönü güçlü, dinamik, sonuç odaklı,
 • Takım çalışmasına yatkın, yenilikçi, motivasyonu yüksek,
 • Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,
 • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Kütahya, Türkiye
Bugün
Konya, Türkiye
Bugün
Bursa, Türkiye
Bugün
British Town Dil Okulları
Konya, Bursa, Kütahya, Eskişehir, Kocaeli, Türkiye
Dün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Bugün
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
Türkiye
Bugün
HEDEFEVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV VE TİCARET A.Ş.
Türkiye
Son 1 Hafta
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
Türkiye
30.08.2020
Türkiye
24.03.2020
Aydın Örme San.ve Tic. A.Ş.
Türkiye
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

TURKCELL SUPERONLINE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.

Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000 Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları