Satış Pazarlama Elemanı

Diyarbakır
  • 01.11.2021
  • 0 - 50
  • 1041 Görüntüleme

İş TanımıRadisson Blu grubuna bağlı, Radisson Blu Diyarbakır zincir otellerimiz bünyesinde Satış Pazarlama Departmanı'nda görevlendirmek üzere; "SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI" pozisyonunda çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler*Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun,
*Min. 3 sene otellerde Satış & Pazarlama tecrübesine sahip,
*Geniş acente portföyüne ve Online Satış bilgisine sahip olan,
*Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün,
*Misafir memnuniyeti odaklı, insan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü,
*Takım çalışmasına inanan, sorumluluk bilinci yüksek,
*Sorunlara güler yüzlü ve soğukkanlı yaklaşabilme yeteneğine sahip,
*Bsınıfı ehliyete sahip aktif araç kullanan 
*İyi derecede İngilizce bilen ve tercihen Opera programına hakim,
*Diyarbakırda ikamet eden,
*Çalışma arkadaşı aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MAKRO LİFE GAYRİMENKUL
Diyarbakır - Kayapınar
Dün
English Time Dil Okulları
Şanlıurfa - Haliliye, Diyarbakır - Bağlar, Adıyaman - Merkez, K.Maraş
Son 1 Ay
DELTANATUREL SAĞLIK DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Denizli, Samsun, Diyarbakır
02.11.2021
Turkcell Superonline Elsa Telekomünikasyon
Diyarbakır
02.09.2021
Turkcell Superonline Elsa Telekomünikasyon
Diyarbakır
19.06.2021
Turkcell Superonline Elsa Telekomünikasyon
Diyarbakır
01.06.2021
Türkiye
29.04.2021
REİSOĞLU MERMER / EFESUS STONE
Afyon, Türkiye
Dün
British Town Dil Okulları
Konya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Türkiye
Dün
Türkiye
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

CABA GRUP İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ ve TİC. A.Ş.

 -1998 yılında Diyarbakır’da kurulan CABA A.Ş. ticari hayatın içerisinde hızla ilerleyen, taahhüt, enerji, turizm, maden, akaryakıt, lojistik ve gayrimenkul-yatırım projeleriyle sosyal yaşama ve toplumsal yapıya doğrudan etki ederek iş hacmini genişletmeye devam etmiştir. Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerindetamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan CABA A.Ş’nin bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.   

-CABA A.Ş. yol-tünel, konut, AVM ve otel inşaatı projeleriyle sektördeki yerini sağlamlaştırmış, her geçen gün büyüyen teknolojik altyapısıyla bilgi ve birikimini başarılı bir şekilde harmanlamış ve bu sayede piyasadaki yerini kalıcılaştırmıştır. Topluluk şirketleri anlayışı ve özgüveni içinde faaliyetlerine devam eden CABA A.Ş, bugün, büyük kapasiteli birçok projesine devam etmektedir. Yeni yatırım projeleriyle birçok alanda faaliyet göstererek, büyümeyi hedeflemiştir.

Faaliyet Alanları;

  • İNŞAAT:Kurulduğu günden bu yana hedeflerini net olarak belirlemiş olan CABA A.Ş. Yol-tünel, konut, AVM ve otel inşaatı projeleriyle sektördeki yerini sağlamlaştırmış, her geçen gün büyüyen teknolojik altyapısıyla bilgi ve birikimini başarılı bir şekilde harmanlamış ve bu sayede piyasadaki yerini kalıcılaştırmıştır.
  • ENERJİ:Enerji sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, bu alandaki yatırımlarına 2010 yılı itibariyle başlamıştır. Firmamız bünyesinde lisansı alınan ; 1 adet HES Projesi, 2 Adet RES Projesi ve 24 Adet lisanssız GES Projeleri bulunmaktadır. CABA A.Ş. olarak bizler enerji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, uygun koşullarda yeni yatırımlar yapmayı hedeflemekteyiz
  • MADEN:Karaman ili Sarıveliler İlçesi Lalelik Mevkiinde bulunan mermer ocağımızda spesifik desenlerde mermer blokları üretilmektedir. Yıllık 50.000 m³ üretim yapılan ocağımız Mersin Limanına 330 km mesafededir. Üretilen mermerler Çin, Hindistan gibi ülkelere ihraç edilmektedir.
  • TURİZM:Nisan 2017 yılında hizmete açılan tesisimiz 20.000 m² kapalı alana sahip 167 oda, a la Carte restaurant, ana restaurant, 2 adet bar, 5 adet çok amaçlı salon, kapalı yüzme havuzu ve 1000 m² Spa/Fitness alanlarından oluşmaktadır. Radisson Hotel Groups bünyesindeki en üst markası olan Radisson Blu Hotel Diyarbakır şehrin şu anda tek beş yıldızlı otelidir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları