Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

SATIŞ PAZARLAMA TEMSİLCİSİ

İstanbul Avrupa Yakası
 • 09.12.2020
 • 200 - 500
 • 10198 Görüntüleme

İş Tanımı

Mobilya ve dekorasyon sektörünün kullandığı malzemelerin ithalat ve satışını gerçekleştiren şirketimizin, İstanbul Merkez ofisinde görev alarak kendisine verilecek bölgelerde, sorumlu olduğu ürünlerin tanıtım ve satışını gerçekleştirmek ve çalışmalarını muntazam raporlarla yöneticilerine bildirmek.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Orman Endüstri Mühendisliği ya da Mobilya Dekorasyon bölümünden mezun,
 • Tecihen Orman Endüstri Mühendisi,
 • Membran, PVC ve laminat malzeme satışında en az 3 yıl deneyimli,
 • Prezantabl, iletişim becerileri gelişmiş,
 • Kendini iyi ifade edebilen,
 • Hırslı, kendini geliştirmeye ve kariyerinde ilerlemeye istekli,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • Ehliyetli ve düz vites araba kullanabilen,
 • Dikkatli, çalışkan ve takipçi,
 • Erkek Adaylar için Askerlikle ilişkisi olmayan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
PRATİK İNSAN KAYNAKLARI & İŞE ALIM
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Hatun İstanbul
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
EMR FERMUAR SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ATILIM TEK ISITMA SOĞUTMA KLİMA SİSTEMLERİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Son 1 Ay
PRATİK İNSAN KAYNAKLARI & İŞE ALIM
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Click Akademi Danışmanlık
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

INTER DEKOR

INTERDEKOR;

-İNTERDEKOR firması 1961 yılında Türkiye'de kurulmuş ve 1983 yılından bu yana hizmet verdiği dekorasyon sektöründe , dünya piyasasında söz sahibi olmuş markaların Türkiye distribütörlüğünü yaparak kullanıcıların beğenisine sunmak tadır.

-İthal etmiş olduğu ürünler ile dekorasyon sektöründe lider konumda hizmet veren İNTERDEKOR , ürün kalitesinde her zaman en üst seviyeyi gözeten anlayış, satış öncesi araştırma, satış ve satış sonrası hizmetlerdeki titizlik ile  her zaman yeniliklerin peşinde olmayı benimsemiş ve bu sayede hem sektör tarafindan hem de rakipleri tarafindan takip edilir, örnek alınır bir konuma gelmiştir.

-Özellikle dekorasyon temsilciliklerinde ARPA – DUROPAL – HOMAPAL- MELATONE - MERINO - SONAE – markaları ile Laminat departmanı ; HPL Laminat - Metal Laminat - Ahşap Laminat- Kompakt Laminat – Dış Cephe Kompakt Laminat ürünlerini çok geniş bir yelpazede sunarken, Sunta-Yeşil Sunta-B1 / E1Yangın Geciktirici Özellikte Sunta ve Suntalam malzemelerle de sektörde yerini almıştır.
Mobilya sektorune yönelik mobilya - yatak tutkalı ürünler de  SABA markası güvencesinde tüm imalatçıların kullanımına sunulmaktadır.

-Farklı ürünler ile dekorasyon projelerinde yer alan İNTERDEKOR , tüm dünyayla aynı anda sunulan yeniliklerin ve özgün tasarımların sahibi CHIYODA NV Türkiye temsilcisi olarak, emprenye edilebilir dekor kağıtlarını ve finish folyolarını sunmaktadır.

-Mobilya sektörüne 30 yılı aşkın süredir hizmet eden ve yüzey malzemeleri konusunda ciddi bir tecrubeye sahip olan İNTERDEKOR portföyündeki ürünlere yenilerini eklemeye devam etmekte ve  birikimini sektörün gelişimi için her zaman seferber etmeye hazır olduğunu, membran ve vakum preslerde kullanılan PVC folyoyu da müşterilerinin hizmetine sunarak göstermiştir.

-İNTERDEKOR; bünyesine ve Türkiye'ye kazandırdığı bu markalarla gurur duyarken, kusursuz hizmet anlayışı,seçkin bayi ağı, geniş referans listesi ile tüm mimarlık, dekorasyon şirketleri ve inşaat grupları arasında saygınlığını korumaya devam etmektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları