Satış Sonrası Hizmetler Müdürü

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 08.09.2021
  • 0 - 50
  • 666 Görüntüleme

İş Tanımı

1. GÖREV YAPTIĞI SSH BİRİMİNİ HEDEFLERE GÖRE YÖNETMEK

2. BİRİMİNİ SAYISAL VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HEDEFLERİNE GÖRE YÖNETMEK

3. MÜŞTERİ SERVİS İHTİYACINI DOĞRU BELİRLEMEK VE MÜŞTERİ PROBLEMLERİNİ BELİRLENEN KALİTE İLKELERİNE GÖRE ÇÖZMEK,

4. MÜŞTERİ MENNUNİYETİNİ SAĞLAMAK,

5. EKİBİNİN EĞİTİMİ VE GELİŞİMİNİ SAĞLAMAK

Aranan Nitelikler

1. TERCİHEN OTOMOTİV, MOTOR  VEYA MEKANİK BÖLÜM ÜNİVERSİTE MEZUNU

2. OTOMOTİV SEKTÖRÜ SSH/ SERVİS KONUSUNDA YÖNETİMDE 5 YIL OLMAK ÜZERE ORTALAMA 10 YIL TECRÜBELİ

3. OTOMOTİV SEKTÖRÜ SSH VE SERVİS EKİBİ YÖNETİMİNDE BAŞARILI

4. PROBLEM TESPİTİ VE ÇÖZÜMÜNDE BAŞARILI

5. KONUSU İLE İLGİLİ TEKNİK EKİPMANLARI KULLANIMDA TECRÜBELİ

6. YENİLİKLERİ TAKİP EDEN VE SEKTÖRÜNDE UYGULAYAN  

7. MÜŞTERİ ODAKLILIK BAKIŞINA SAHİP

8. OFİS UYGULAMALARI VE RAPORLAMA KONUSUNDA BAŞARILI

9. AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN

10. ÇALIŞMA YERİ ANADOLU YAKASI VE AVRUPA YAKASI'dır

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KÖPRÜ METAL A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
AS KIMYA SAN.TIC.A.S.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Dün
CMC - Customer Management Center
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ALİZE OTOMASYON VE MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
CTRL ELEKTRONİK ve BİLİŞİM A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
Dün
IDEA MAKİNA İMALAT SAN VE TİC LTD ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
EKİNGEN ELEKTRONİK
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Türkiye
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ŞAHSUVAROĞLU GRUP

Grubumuzun otomotiv tarihi 1966 yılından bugüne gelen 46 yıllık bir tecrübeye dayanmaktadır.

Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, 2007 Ekim ayından bu yana Güney Koreli SsangYong’un Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır. Bugün 25 adet 4S Plaza, 2 adet 2S showroom toplamda 27 adet satış noktası, 15 adet 2S servis toplamda 40 adet servis noktası ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Çok kısa bir zaman diliminde Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, SsangYong markasını Türkiye’de zirveye taşımayı başarmıştır.

Başarımızın temeli, her durumda; müşteri odaklı çalışan personelimiz, yüksek kaliteli ürünlerimiz, %100 yedek parça bulunurluğu, rekabetçi fiyatlarımız ve omuz omuza aynı hedefe doğru yürüdüğümüz bayilerimiz ile birlikte KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ temel prensip edinmemizdir.

SSANGYONG 1954 yılında kurulmuş olup, Üretim hayatına otobüs, kamyon ve özel amaçlı ticari araçlar mikser, itfaiye aracı v.b. üreterek başlamıştır.

1974 yılında Kore'de üretilen ilk 4x4 SUV araç olan KORANDO modelinin üretimini gerçekleştirerek SUV çağını açmıştır. O günden itibaren, SUV pazarına kattığı yenilikler ve kalitesi ile liderliğini ve güvenilirliğini devam ettirmektedir.

1990'ların başlarında, Mercedes-Benz AG stratejik ortaklık, teknoloji, yönetim ve dağıtım alanlarında işbirliği için SSANGYONG 'a sermaye yatırımı gerçekleştirdi ve bu yatırımın ilk ürünü olan Musso 1991 tarihinde üretildi.

Bu ortaklık süresince teknoloji ve yönetim alanında ki yenilikler ve dağıtım kanallarında ki gelişmeler ile SSANGYONG teknolojik alanda da ustalığa sahip olarak, ileri teknolojiye haiz araçlar üretmeye ve bunları uluslararası pazarlara sunmaya başladı.

1997 yılının sonlarında, tüm diğer Kore'li şirketler gibi bütün Asya ülkelerini etkileyen ekonomik kriz nedeni ile 1998 yılında Daewoo Grubu ile birleşmeye gidildi. 2000 yılında Daewoo Grubundan ayrıldı ve kendi bağımsız otomobil üretimine tekrar başladı.

Buna mutakiben, SSANGYONG yeni bir yönetim politikası oluşturarak, dizayn ve Araştırma&Geliştirme AR-GE yetkinliklerini modernize ederek, satış ağını yeniden kurarak ve satış sonrası hizmetler programını yenileştirerek yeniden yapılanma programını başlattı.

Bu çabalar çok geçmeden meyvelerini vermeye başlamıştı. 2001 yılında REXTON modeli üretilerek teknolojik üstünlükleri ile birleşen modern ve zarif tasarımı ile SUV pazarına yeni bir yaşam getirildi.

2003 yılı sonuna doğru, yeni lüks binek modeli olan "New CHAIRMAN" ve 2.7L common rail dizel motorla donatılmış "New REXTON II" modeli pazara sunuldu. Bunlara ek olarak, 2004 yılında RODIUS modeli ile MPV multi purpose vehicle, Zaman içerisinde KYRON ve ACTYON modelleri ile 2007 yılının başlarında ACTYON SPORTS pick-up modelini dünya pazarlarına sundu.

2010 yılının Nisan Ayında Hindistan’ın endüstri devlerinden Mahindra&Mahindra yaptığı açıklama da; SsangYong Motor Company’nin büyük bir kısmını aldıklarını duyurdu.

Güney Koreli markanın yine Kore Ürünü olarak kalacağını söyleyen Mahindra, markanın AR-GE bütçesini de yüzde 70 oranında arttırdı.

Bu birleşmenin ilk sonucu, KORANDO modelinin yeni yüzünün tüm dünyada trafikte yerini alması oldu. SsangYong,2011 Cenevre Motor Show’da SUT-1 ismiyle tanıttığı konsept aracı 2012 yılının ilk çeyreğinde Korando Sports ismiyle satışa sundu.

ilk olarak 2012 Busan otomobil fuarında Konsept hali tanıtılan ve tamamıyla yeniden tasarlanmış olan 2.0 Dizel REXTON W’u çok fazla zaman geçmeden üreterek 2012 ağustos ayında tüm dünyada aynı anda satışa sunarak şu anki ürün gamına ulaştı.
 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları