Şehir Plancısı

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Şile
  • 07.03.2021
  • 50 - 100
  • 1605 Görüntüleme

İş Tanımı


İstanbul sınırları içerisinde sosyal tesis alanlarında proje,hakediş ve uygulama  aşamasında görev alacak ekip arkadaşları aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

*Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun 3 + yıl deneyim sahibi Taşeronlara verilmesi gereken proje, detay ve her türlü evrakı zamanında teslim etmek; proje ve detayların uygunluklarının  kontrol edilmesini sağlamak; varsa aksaklıkları ve uyuşmazlıkları düzeltmek


.
•İşte kullanılacak malzemenin şartnamelere ve varsa onaylı örneklerine uygunluğunu kontrol ettirmek, deneyleri yaptırmak.Tercihen hem mimari hem iç mimari projelendirmenin tüm aşamalarında yer almış,tercihen saha tecrübesi bulunanCAD, Microsoft Office ve Adobe Photoshop programlarına hakim (tercihen 3D tasarım programları ve Revit’e hakim)

*Gerektiğinde ( tercihen) 3 boyutlu çalışma hazırlamak,İnce işler kalemlerine ait Metraj hazırlamak,Statik, Mekanik, Elektrik , Altyapı ve Mimari Projelerin koordinasyonunu sağlamak,


*Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun3 + yıl deneyim sahibi Taşeronlara verilmesi gereken proje, detay ve her türlü evrakı zamanında teslim etmek; proje ve detayların uygunluklarının   kontrol edilmesini sağlamak; varsa aksaklıkları ve uyuşmazlıkları düzeltmek

Bilgisayar destekli tasarım programları ve el çizim becerileri kullanarak proje sunmak üzere eskizler, çizimler üretmek,-İç tasarım projesi için zaman çizelgesi oluşturmak,-Yerinde gözlem gerçekleştirmek ve devam eden tasarım projelerini kolaylaştırmaya yardımcı olacak önerilerde bulunmak,Mesleki heyecanı olan;

-Yaratıcı ve görsel farkındalığı olan,-Estetik olarak hoş ve güzel görünecek tasarımlar geliştirebilecek estetik duyuşa sahip olan,Problem çözme yeteneği olan,Çalışma arkadaşları arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

EUROSMART MOBİLYA DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Yediyol Şirketler Grubu
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
PAIPURTH İNŞAAT SAN. VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli
Bugün
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
REİSOĞLU MERMER / EFESUS STONE
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Dün
EMKA MİMARİ TASARIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ALARGA MİMARLIK İNŞAAT A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ELİTE SANDALYE İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

SAHİLKÖY TURİZM MEDYA LİMİTED ŞİRKETİ

-Dört mevsimi kampistanbul’ da yaşayınİstanbul’un Şile İlçesinde bulunan ‘’Sahil Kamp İstanbul’’ 35 hektar orman arazisi üzerine kurulmuş olan, denize sıfır çadır, bungalov, karavan, spor, vb aktivite ve eğitim tesisidir. Tesisimiz Şileye bağlı Sahilköyü Koca İskele Domali mevkiinde bulunmaktadır.

-Tesisimizde ister deniz kenarı, ister çam ağaçlarıyla örtülü alanda konaklama gerçekleştirebilir, dilerseniz de çeşitli etkinliklerinize ev sahipliği yapmaktayız.

-Deniz, orman ve temiz havanın bol olduğu çadır kamp alanında, isterseniz kendi çadırınızla, dilerseniz işletmemizden kiralayabileceğiniz çadırlarda, doğada kalın.

-Koza Bungalovlar çadır gibi dizayn edilmiş olup, rüzgâra ve soğuğa karşı oldukça dayanıklıdır. Farklı bir deneyim yaşamak isteyen misafirlerimiz. Kamp alanının özgür ruhu ile ev sıcaklığını bir araya getiriyoruz. Hobbitlerin yaşadığı küçük tepeler içine gömülü olan taş evlerin benzeri, Karadeniz’in özgür ruhu ile denize sıfır, 2 kişilik Hobbit evleri tam sizlere göre.

-İstanbul Karavan Park alanı olarak doğada tatil yapmayı seven bir karavancının genel ihtiyaçlarını elektrik, atık su, temiz su, gibi, deniz ve ormanın bütünleştiği 40 karavanlık alanda tesisimiz aracılıyla yararlanabilirsiniz. Güzel anları yaşamak ve anıları biriktirmek için 2/4/6 kişilik tasarlanan bungalov evlerinde, keyifle vakit geçirebilirsiniz.

-Ahşap villalar doğa ile iç içe bir tatil yaparken aynı zamanda Tinyhouse konseptinde, konforu arayanlar için harika bir seçenek.

-Misafirlerimiz için tesis içinde, 24 saat hizmet veren resepsiyon, deniz kenarı cafe restoran, market, havuz, plaj, otopark, survivor parkuru, deniz kenarındaki dev salıncağı ve orman yürüyüş yolları ile siz değerli doğa severlerin keyifli zaman geçirmesine ev sahipliği yapmaktayız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları