Sınıf Öğretmeni

 • 11.06.2021
 • 50 - 100
 • 1065 Görüntüleme
İPUCU KOLEJİ Sınıf Öğretmeni İş İlanı

İş Tanımı

“Başarı için Önce İpucu” sloganıyla akıl ve bilim ışığında düşünen, farklılıkları ile farkındalık oluşturan, küresel bakış açısına sahip, kendisiyle barışık, yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, mutlu bireyler yetiştirmeyi amaç edinen İPUCU KOLEJİ’nin Elvankent Kampüsünde istihdam edilmek üzere Sınıf Öğretmenleri alınacaktır.

Aranan Nitelikler

İlana başvuracak adayların;

Yüksek Öğretim Kurumlarının Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun olması,

Resmi görevlendirmeye engel durumu olmaması,

Bireysel farklılıkların bilincinde olması ve buna uygun öğretim yöntem ve teknikleri kullanabilmesi,

Alanındaki yeni yaklaşımları, alternatif eğitim metotlarını güncel olarak takip etmesi,

Akıllı tahta kullanım bilgisine sahip olması,  

Dinamik, diksiyonu düzgün, iletişim becerisi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın olması,

Takip ve zaman yönetimi konularında güçlü ve pratik olması,

Düzenli ve disiplinli çalışmayı ilke edinmesi,

Kılık ve kıyafetine özen göstermesi,

Tam zamanlı çalışabilmesi (08:30 – 18:00)

MS Office programlarına hakim, Uzaktan Eğitim Uygulamaları (Online ders anlatımı), Okul Yönetim Programları (K12), Bilişim Teknolojileri ve Akıllı Tahta kullanım bilgisine sahip olması gerekmektedir.

Özet Bilgiler

 • Sınıf Öğretmeni
 • Eğitim
 • Eğitim
 • Tam zamanlı
 • Uzman
 • Ankara Etimesgut YEŞİLOVA MAHALLESİ 4002. CADDE No 3 İPUCU KOLEJİ
  • Toplu Taşımaya Erişim
 • 11.06.2021
 • 11.06.2021
 • 10.08.2021

Benzer İlanlar

Free Schools
Ankara
Dün
Ankara - Yenimahalle, Ankara
Dün
KAVRAM OKULLARI
Ankara - Çankaya
Dün
Free Schools
Ankara
Dün
Kampüs Eğitim Kurumları
Ankara
Dün
Ankara
Dün
Ankara - Yenimahalle
Dün
İngiliz Kültür Koleji
Ankara
Dün
İngiliz Kültür Dil Okulu
Ankara
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Ders-al Eğitim Öğretim Bilgisayar Sist. Prg. Yaz. Paz. LTD ŞTİ

1998 yılında dershane sektörüyle eğitim - öğretim faaaliyetlerine başlayan kurucumuz, bu faaliyetlere 2007 yılında yayın alanını da eklemiştir. Milli Eğitim Bakanlığı’mızın “okullaşma” ya verdiği önem neticesinde 2019 - 2020 eğitim - öğretim yılında Ankara’da eğitim kurumları açarak faaliyetlerine devam etmektedir.

“Başarı için Önce İpucu” sloganıyla öğrencilerin atladığı küçük detayları hafızalara eğlenerek, uygulayarak kazıyoruz. Mutlu bireyler geleceğin inşaasında önemli bir etkendir. Bu hedef doğrultusunda okulumuz bünyesindeki atölyelerde yaşam kalitesini artırmaya yönelik etkinliklerle öğrencilerin mutlu birer birey olmalarını sağlamaya çalışıyoruz.

6000 metrekarelik kampüsümüzde spor ve sanat etkinlikleri ile öğrencilerin özgüvenlerini ve yeteneklerini geliştirmeye çalışırken bilim ve teknoloji laboratuvarları ile de onların akademik ve sosyal yönde gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.Logomuzdaki çizgiler “İPUCU”nun bir yolculuk ve değer olduğuna işaret etmektedir. Renkleri ise samimiyetimizi ve özgürlüğümüzü sembolize edecek şekilde turuncu ve mavi olarak seçilmiştir.

İpucu Koleji’nin hedefi; Atatürk İlkeleri doğrultusunda Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş ve varlığının önemini kavrayan, akıl ve bilim ışığında düşünen, farklılıkları ile farkındalık oluşturan, küresel bakış açısına sahip, kendisiyle barışık, yeniliklere açık,sorumluluk sahibi, mutlu bireyler yetiştirmektir. 2005 yılından beri yan yana çalışan istikrarlı ve kaliteli bir eğitim kadrosu ile öğrencilerimize hizmet verecek olan kurumumuz, her öğrencinin kendini değerli hissedeceği, severek ve isteyerek geleceği, güvenilir bir ortam oluşturmuştur.

İpucu Koleji olarak idealist, prensipli, uygar, ciddi ve uzman bir eğitim anlayışıyla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyarız.
Amacımız / Hedefimiz öğrencilerimizin, evrensel değerleri benimsemiş ve ulusal kültürümüzle harmanlamış, ahlaki değerlere bağlı ve saygılı, özgür, sorumluluk sahibi, özgüveni yüksek, ülkemizin menfaatleri doğrultusunda ilim ve fen yolunda yürüyecek bireyler yetiştirmektir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları