Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Muhasebe Elemanı
ELİBOL TAŞIMACILIK TUR.İNŞ.VE GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
Firmanın Tüm İlanları

İş Tanımı

İstanbul Bağcılar da bulunan şirketimize, Avukatlık hizmeti verebilecek, hukuk ve icra işlemlerini takip edecek, arabuluculuk hizmeti verebilecek, KVKK alanında destek olacak, teknik yazı ve rapor verebilecek, iş takibini gerçekleştirecek ehliyeti olan avukat alınacaktır. Tam zamanlı veya part-time olabilir.

Aranan Nitelikler

Hukuk fakültesinden yeni mezun olmuş veya 3 yıla kadar deneyimli, avukatlık ruhsatı sahibi, ayrıntılara önem veren, çözüm ve sonuç odaklı çalışan, iş takibi gerçekleştiren, araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden avukat istihdam edilecektir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

3Play TURKCELL SUPERONLINE ABONE MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası
03.08.2021
Sittnak Uluslararası Nakliyat A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
KALE YAPI GAYRİMENKUL
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt, İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü, İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt, İstanbul Avrupa Yakası - Avcılar, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
MERKEZ AVUKATLIK
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BAHADIRLAR TEKSTİL LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Hafta
ACAR PATENT MARKA FIKRI HAKLAR KALITE YÖN.SİST.EĞT.DAN.LTD.STI.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
AKKARTAL GROUP
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
SOLMAZ HUKUK & DANIŞMANLIK
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
02.08.2021
BENZER TÜM İLANLAR

ELİBOL TAŞIMACILIK TUR.İNŞ.VE GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1997 yılında kurulan ELİBOL TAŞIMACILIK TURİZM adı altında hizmet hayatına başlayan firmamız, kalite yönetimi sistemi temeli olan ISO 9001:2000 ve TSE kuralları çerçevesinde, "Daimi müşteri memnuniyeti" ilkesini benimseyerek, eğitimli personeli, modern ve konforlu araçları ile bütün çalışanlarının katkısıyla sürekli gelişmeyi ve sektörün vazgeçilmezlerinden olmayı kendine amaç edinmiştir.

ELİBOL TURİZM; müşteri ihtiyaç ve beklentilerini tam ve hızlı bir şekilde karşılayacak, "Ürün kalitesinin ve kalite yönetim sistemi" nin etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla

Kalite politikasını ve hedeflerini belirleyip tüm personeline benimsetmiştir.
Kaliteyi etkileyen tüm personelin görev, yetki ve sorumluluklarını benimsemiş, organizasyon şemasını oluşturmuş ve bu yapı içersinde karşılıklı ilişkileri tespit etmiştir.
Elibol turizm olarak kalite yönetim sisteminde tanımlanmış olan, sorumluluklara
sahip olacak , eğitim , beceri ve deneyimi yükseki yeterli personelinin ,hızla gelişen teknolojiye ekonomik, sosyal ve diğer alanlardaki yenilik ve değişmelere uyum sağlayabilmesi amacıyla Öğrenci Taşımacılığı ve personel taşımacılığı eğitimine
büyük önem vermektedir. Firmamız ilgi günden itibaren, görev bilincini ön planda tutmayı ilke edinip hizmette ciddiyeti kendine vazife edinmiştir. Sizlere hizmet etmeyi ülkeye hizmet etmek olarak kabul eden inancımızla huzurlu ve güvenli bir toplum oluşmasında, üzerine düşen görevleri layığı ile yerine getirmenin gayreti içerisinde olmayı şair edinmiş olup, bu ilkelerden ödün vermeyeceğimizi taahhüt ederiz.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları