Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Cost Controller
Ballıpınar Özel Ağız ve Diş Sağ. Hiz. A.Ş.
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Hafta
Diş Teknisyeni
Ballıpınar Özel Ağız ve Diş Sağ. Hiz. A.Ş.
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Hafta
Resepsiyon Görevlisi
Ballıpınar Özel Ağız ve Diş Sağ. Hiz. A.Ş.
Antalya
Son 1 Hafta
PEDODONTİ UZMANI
Ballıpınar Özel Ağız ve Diş Sağ. Hiz. A.Ş.
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Ay
Endodontist
Ballıpınar Özel Ağız ve Diş Sağ. Hiz. A.Ş.
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Sosyal Medya Danışmanı

  • 03.10.2019
  • 0 - 50
  • 1139 Görüntüleme

İş Tanımı

Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu poliklinikleri ile dental sektörde güvenin adresidir.

Sektördeki 40 yıllık tecrübesi ve birikiminin yanı sıra son teknoloji cihazları, genç ve dinamik uzman kadrosu, modern ve hijyenik tesisi ile hastalarına kaliteli, hızlı ve ekonomik tedaviler sunmaktadır.

Ballıpınar AŞ. Kliniğini temsil edebilecek;sosyal medyadaki varlıığımızın yönetimini sağlamak,Dijital pazarlama, müşteri ilişkileri (Crm), iletişim stratejileri ile uyumlu olarak sosyal medyada görünmesini sağlamak, Sosyal medyada bilinirliğini artırmak için, hedef kitleye uygun takipçiye ulaşmak,Sosyal medyada bilinirlik sağlayarak, sürekli müşteri elde etmeye yönelik faaliyetlerde bulunmak,Sosyal medyada bilinirlik sağlarken aynı zamanda, müşterilerin isteklerine yönelik iletişim strateji oluşturmak,Düzenli olarak sosyal medya için yapılan faaliyetlerin raporlaması ve analizini yapmak,Sosyal medyada yapılan içerik paylaşımlarının ne kadar yarar sağladığı hakkında bilgileri tespit etmek,Faydalı ve eksik yönlerin analizi sonucu yeni strateji planlarına odaklanılarak izlenecek yolu belirlemek üzere "İngilizce, Almanca ve Fransızca" bilen "Sosyal Medya Danışmanı" aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Alanında tecrübe sahibi,
İngilizce ,Almanca, Fıransızca bilen.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

İzmir
Bugün
KALİTE İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Mersin(İçel)
Bugün
HEVI AI SAGLIK YAPAY ZEKA VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Bugün
CEBİR TEKSTİL VE KUYUMCULUK SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Bugün
Gültekin Ağaç İşleme Makinaları Sanayi Ticaret Limited Şirketi
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Bugün
KÜRESEL HUKUK BÜROSU
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Bugün
ÖZPOR YALITIM AMBALAJ İNŞAAT TUR. YAT. SAN. TİC. A.Ş.
Ankara
Bugün
KALİTE İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Prof.Dr.Haldun KAMBUROĞLU
Ankara, Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Ballıpınar Özel Ağız ve Diş Sağ. Hiz. A.Ş.

Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği;

-Sektördeki 40 yıllık tecrübesi ve birikiminin yanı sıra son teknoloji cihazları, genç ve dinamik uzman kadrosu, modern ve hijyenik tesisi ile hastalarına kaliteli, hızlı ve ekonomik tedaviler sunmaktadır.

-Sektörümüzde kısa vadede Antalya bölgesinde, uzun vadede ise stratejik ortaklarımız ve geleceğe yönelik projelerimizle Türkiye’de sağlık hizmeti kalitemizle hastalarımızın birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak; ayrıca ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli ve sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz;

  • Sektörümüzde kısa vadede Antalya bölgesinde, uzun vadede ise stratejik ortaklarımız ve geleceğe yönelik projelerimizle Türkiye’de sağlık hizmeti kalitemizle hastalarımızın birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak; ayrıca ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli ve sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz;

  • Ağız ve Diş Sağlığı sektöründe; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevre duyarlılığına önem veren, hastaları, çalışanları ve stratejik ortaklarının beklentilerini en üst seviyede karşılayan bölgesinde ve dünyada lider bir “Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi” olmak.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları