Sosyal Medya Uzmanı

Ankara
  • 31.03.2021
  • 0 - 50
  • 616 Görüntüleme

İş Tanımı

ÜNİVERSİTE MEZUNU, AJANS GEÇMİŞİ OLAN , DAHA ÖNCE SOSYAL MEDYA ALANINCA ÇALIŞMIŞ DENEYİMLİ , GRAFİK TASARIM ALANINDA DENEYİMLİ, SOSYAL MEDYAMIZI YÖNETEBİLECEK, PREZENTABL , GÜLERYÜZLÜ, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN  ADAYLARIN BAŞVURULARINI BEKLİYORUZ.

Aranan Nitelikler

AKTİF ARAÇ KULLANABİLECEK,
ÜNİVERSİTE MEZUNU,TERCİHEN GRAFİK TASARIM MEZUNU,
SOSYAL MEDYA YÖNETEBİLECEK,
TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,
PREZENTABL,
GÜLERYÜZLÜ,
AJANS GEÇMİŞİ OLAN,
GRAFİK VE SOSYAL MEDYA PROGRAMLARI KULLANIMINA HAKİM

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

COLDWELL BANKER VİA GAYRİMENKUL
Ankara - Yenimahalle
Dün
Ankara - Yenimahalle
Bugün
EGEBİL EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Gaziantep, Muğla, Denizli, Adıyaman
Son 1 Ay
Bahçeşehir Koleji Dr.Burhan KARA Kampüsü
Ankara
Son 1 Ay
Ankara - Çankaya
30.11.2020
Konya, Türkiye
Bugün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Sakarya, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çorlu
Son 1 Hafta
HomePlus Telekomünikasyon
Ankara - Keçiören
16.03.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Nazik Şirketler Grubu

-1987 yılında kurulan şirketimiz; yabancı dil öğretiminde bilinen saygın bir kuruluştur. İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Arapça, Çince ve yabancılara Türkçe dillerinde çeşitli kategori ve düzeyde öğretim yapmaktadır. 25 yılı aşan bir sürede birçok öğrenci yetiştiren kurumumuzda bu dillerde bölümler bulunmaktadır. Eğitim ve öğretimin bir bütün olduğuna inanan işletmemizde yerli ve yabancı 120 öğretmen, 14 teknik personel ve 16 yönetici 110 derslikte görev yapmaktadır.

-Öğretim sistemimiz ve prensiplerimizle daima kendimizi yenileyerek en gerçekçi sonuçlara ulaştığımızı düşünüyoruz, işte bu sebeple aynı işi yaptığımız birçok kuruluştan çok daha kalıcı sonuçlara ulaştık.

-Bilinen ve tercih edilen bir kurumumuz var. Modern öğretim sistemimizle, etkinliklerimiz ve sosyal faaliyetlerimizle öğrencilerimizin her zaman kalbini kazandık. Öğretmenlerimizin bu anlamda çabaları ve enerjileri her zaman taktir edilmiştir.

Misyonumuz;
  • Hizmet verdiği sektörlerin her birinde; çözümleri ile, insan hayatına ve yaşam kalitesine fayda sağlamaktır. Güvenilir altyapısı ile, bilgi ve bilimden maksimum yarar sağlayarak evrensel çözümlerle en yeterli hizmeti vermektir.
Vizyonumuz;
  • İçinde bulunduğu sektörlerin tamamında geçerli tüm ürün ve hizmetlerin üretiminde, lansmanmda ve satışında bilinen, ilk tercih edilen, en yaygın ve öncü platform olmaktır. Otuz yılı yakın tecrübesi, uzmanlaşmış, bilgili kadrosu ile ürün ve hizmet kalitesinde, alanında bilinen ve tercih edilen tek marka olmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları