SOSYAL MEDYA VE E-TİCARET ELEMANI

 • 4.08.2023
 • 50 - 100

İş Tanımı

 • İçeriklerin günlük olarak oluşturulması, düzenlenmesi, resim ve videoların eklenmesi ve yayına alınması,Araştırma, kıyaslama ve kitle kimliğinin analiz edilmesi,grafiker ve üstleri anında reaksiyon alması.
 • Pazaryerleri tespit etmek varolanı güncelemek, sipariş kayıtları ,iade ve satış ve sisteme fatura yükleme gibi süreçlerini yönetmesi.
 • Ürün seo uyumlu içeriklerine makele yazma , Resim ve video ekleme,fenomen ve satış pazarlama alanları açması varolanı yönetmesi geliştirmesi.
 • Tüm bunlar çerçevesinde özellikle kitle kimliğinin de şekillenmesi ile sosyal medya stratejisinin oluşturulması ve uygulanması.
 • Her an takip halinde olunması; ürünlere ya da paylaşıma gelecek olumsuz eleştiriler ya da şikayetler için “ulaşılabilir olma”. 
 • Gerektiği durumlarda düzeltmeler yapılması, olumsuz haberler yönelik açıklamalarda bulunulması,çözüme odaklı olması.
 • Marka ismini yönetmek, takipçi sayılarını arttırmaya yönlik çalışmalar yapmak,promosyonlar düzenlemek ve böylece sosyal medya hesaplarına erişimi arttırmak.
 • Kriz yönetimini iyi yönetmek; bu kimi zaman günlük gelişen durumlar olabilir kimi zaman da kötü eleştiriler olabilir.
 • Her koşulda krizi iyi yönetmek ve müşterilerin isteklerine yanıt vermede gecikmemek.

Aranan Nitelikler

Alanında Uzman öğrenmeye ve bilgi paylaşımı yapmaya açık, ekip çalışmasına  uyumlu, enerjisi yüksek öneri alan ve öneri sunan yüksek özverili,konsantrasyonu yüksek çalışma arkadaşı arıyoruz.

SGK/YEMEK/GÜZERGAHA GÖRE SERVİS İMKANI VARDIR.
Servis Bölgesi

Beylikdüzü 
Avcılar
Esenyurt

Özet Bilgiler

MİMARSİNAN MUTFAK EŞYALARI Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Uluslararası Müslüman Alimler Dayanışma Derneği
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Hafta
BAŞVUR
AMERICAN TIME EĞİTİM VE DAN.HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Dün
BAŞVUR
Özel Sante Plus Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Dün
BAŞVUR
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BAŞVUR
atölye eğitim
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Era Kolejleri
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
ANADOLU HASTANELERİ SİLİVRİ
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Son 1 Ay
Eke İlaç ve Kozmetik Limited Şirketi
İstanbul Avrupa Yakası - Esenler
Son 1 Ay
BAŞVUR
Eke İlaç ve Kozmetik Limited Şirketi
İstanbul Avrupa Yakası - Esenler
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

MİMARSİNAN MUTFAK EŞYALARI

MIMAR SİNAN COOK & KITCHEN WARESMANUFACTURER & EXPORTER COMPANY

-Which is one of the biggest Manufacturer company in Stainless Steel Cook &Kitchen Wares was established in 1970. It became trademark suppling quality and faith in all types of stainless steel cook& kitchen wares since established untill today and serving up for customers is Turkey . The main princple of MIMAR SİNAN Cook & Kitchen Wares Manufacturer & Exporter Company is service for customers and continual pleasure of customers and so has been serving continual with faith for customers in Turkey and in other countries exported.

-Our Company MIMAR SİNAN has been producing with 10.000 m2 production area, skilled employees and Professional staff. It produces The Products from 304 best quality, 18/10 Cr. /Ni., 3 triple bottom Stainless Steel and it can produce like Stainless Pressure Cooker Pots, Fry Pans, Dowry Sets, Omelet Pans, Tea Pots and Sets. All products group have got Ergonomic and Non Stick Non Burn Handles with external surfaces best and clear polished. And so have got Glass Llids tempered in high degree, unbreakable, high cambered as well as Classic, Balloon and Pyramide Model Steel Lids.Mimar Sinan is '' The Mark of Turkey ''.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları