Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Spor Eğitmeni

  • 19.08.2021
  • 50 - 100
  • 1883 Görüntüleme
Şavkar Spor Özel Eğitim Tic. A.Ş. Spor Eğitmeni İş İlanı

İş Tanımı

1991 yılında İzmir'in Gaziemir ilçesinde kurulmuş olan ŞAVKAR C.S.K. (Cimnastik Spor Kulübü), günümüze kadar geçen yaklaşık çeyrek asırlık dönemde Türk Sporu'na önemli katkılar yapmış ve birçok başarılı sporcuyu ülkemize kazandırmış bir spor kulübü olma özelliği taşımaktadır. Artistik cimnastik, trampolin, aerobik, ritmik cimnastik, fitness ve yüzme branşlarının tamamında hizmet veren Şavkar Spor Kulübü bu branşların hepsinde çalışma yaparak yarışmalara katılan ilk ve tek kulüptür.

Aranan Nitelikler

- Spor Kulübümüz bünyesinde çalışmak üzere spor eğitmenleri alınacaktır.
- Tercihen yetiştirilmek üzere yeni mezun veya antrenörlük belgesi olan adaylar aranmaktadır.
- Tam ve Yarı Zamanlı olarak aranmaktadır.


- Cimnastik Antrenörü
- Fitness Antrenörü
- Pilates Antrenörü

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İzmir - Konak
Bugün
Bemar Kariyer Okulu
İzmir - Bornova
Son 1 Ay
Protech özel eğitim ve danışmanlık hizmetleri tic ltd şti
İzmir
05.08.2021
BENZER TÜM İLANLAR

ŞAVKAR SPOR ÖZEL EĞİTİM VE TİC.A.Ş.

1991 yılında İzmir'in Gaziemir ilçesinde kurulmuş olan ŞAVKAR C.S.K. Cimnastik Spor Kulübü, günümüze kadar geçen yaklaşık çeyrek asırlık dönemde Türk Sporu'na önemli katkılar yapmış ve birçok başarılı sporcuyu ülkemize kazandırmış bir spor kulübü olma özelliği taşımaktadır. Artistik cimnastik, trampolin, aerobik ve ritmik cimnastik branşlarının tamamında hizmet veren ŞAVKAR C.S.K., bu branşların hepsinde çalışma yaparak yarışmalara katılan ilk ve tek kulüptür.Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'ndan mezun olmuş, aralarında milli sporcular, Rusya ve Ukrayna gibi ülkelerden gelmiş yabancılardan oluşan tecrübeli antrenör kadrosu ile ŞAVKAR C.S.K., cimnastik sevdalısı çocuklarımıza yüksek kalitede, eğlenceli, emniyetli ve insan hayatı için anlam taşıyan bir eğitim imkanı sunmakta ve bu kalite kulübün temel güç kaynağını oluşturmaktadır. Kulübün sunmuş olduğu bu imkan, hayattaki en değerli varlıkları olan çocuklarını bizlere emanet eden velilerimiz için hiç şüphesiz önemli bir tercih sebebi olmaktadır. Kulübün yönetim kadrosu ve antrenörlerin en temel isteği; ŞAVKAR’a adım attığı andan itibaren ideal bir eğitim ortamı içinde çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimlerine önemli katkı sağlayacak dinamikleri harekete geçirmektir. Çocukların önüne çeşitlilik gösteren seçenekleri sunma çalışmalarında her zaman mükemmeliyetçi bir anlayış ile yaklaşım gösterilmektedir.


Cimnastik branşı, hiç şüphe olmaksızın diğer tüm spor branşları için sağlam bir alt yapı oluşturmakta ve ayrıca fiziksel/zihinsel zindelik sağlamaktadır. Velilerimiz, daha önce belki de hiç tanışmadıkları cimnastik sporu sayesinde çocuklarında bulunduğunu hissettikleri yeteneklerin gerçek durumunu görebilmektedirler.Aynı zamanda, her yaşta spor yapmanın bir yaşam felsefesi olması gerektiğine inanan kulüp yönetimi, fitness salonu, yüzme havuzu ve sauna gibi imkanları da güler yüzlü çalışanları ile aile ortamı içinde Bornova ve GüzelbahçeGüzelbahçe'de henüz havuz bulunmamaktadır. tesislerinde hizmete sunmaktadır. Fitness içeriğinde CROSSFIT, CARDIO, PILATES, REFORMER,  CRUNCH, LEGS&HIPS, SPINNING, TRX Total-Body Resistance Exercise, ZUMBA, KICKBOKS ve TABATA/ HIITHigh Intensity Interval Training gibi çalışmalara yönelik grup ve özel ders imkanları bulunmaktadır. Spor sakatlanmaları sonrasında kasların rehabilite edilmesi, yağ-kas oranı ölçümü, spor akademilerine ve mülakatlara hazırlık, performans analizleri ve takibi de yine alanında uzman fitness antrenörleri aracılığı ile yapılabilmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları