Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Teknik Ressam

  • 02.10.2020
  • 0 - 50
  • 742 Görüntüleme

İş Tanımı

Ulusal ve uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren bütün iş süreçlerinde müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, yenilikçi ve değişime ayak uyduran gelişime açık, Dilovası Organize Sanayi Bölgesindeki (Gebze) fabrikamızda birlikte çalışabileceğimiz takım arkadaşı arıyoruz...

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun
Tercihen 4-5 yıl benzer iş kolunda deneyim sahibi,
Standartlara uygun olarak teknik resim hazırlayabilen ve teknik resim çizim kurallarına hakim,
AUTOCAD ve SOLIDWORKS programlarını bilen,
Tercihen sac şekillendirme ( pres, abkant, roll forming, operasyonları ) ve kaynaklı üretim konusunda bilgili,
Gerektiğinde yoğun iş temposunda çalışabilecek,
İç / Dış müşteri odaklı bakış açısına uygun çalışabilecek
Stres ile mücadele etmeyi bilen yada mücadele edebilecek kişilik özelliklerine sahip,
Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli
Araştırma ve geliştirme konularında ve yeni teknolojileri öğrenmeye istekli,
B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
Kartal Pendik Tuzla Çayırova Gebze ve Darıca ilçeleri E-5 güzergahında ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÇAĞSAN MERDİVEN
Kocaeli - Gebze
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

RAFEKS RAF SİSTEMLERİ İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

-Şirketimiz faaliyetlerine 1989 yılında Mesan Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak Ereğli Demir Çelik Ürünleri Satışı ile başlamıştır.1994 yılında Çemesan Yassı Metal San.Tic. Ltd. Şti. firmasını kurarak çelik servis merkezi olarak saç dilme, kesme, büküm, PVC destek profilleri ve sanayi & yapı profilleri üretimini de kapsayan faaliyetlerini sürdürmüştür.

-Yurt dışından gelen yoğun taleplere cevap vermek için Dempa Demir Mam.Paz.San.Tic.Ltd.Şti. firmasını kurarak demir ve çelik ürünlerinin aktif ihracatına başlamıştır.

-Şirketimiz devam eden faaliyetlerini EuroTray Markası ile kablo kanalı imalatına başlayarak taçlandırılmış olup, gerek yurtiçi gerekse yurtdışında önemli projelere imza atarak sektöründe tercih edilen marka olmuştur.

-Son olarak edindiği engin tecrübelerini Raf & Stand sektöründe sürdürmeye karar vererek Rafex Raf Sistemleri İmalat San.Tic.Ltd.Şti . firmasını kurmuştur.

-Geniş makine parkurunda, modern roll form hatları, yeni yatırım olan robot kaynak hattı, elektrostatik toz boya hatları, market rafları ahşap mağaza dekorasyonu üretim parkuru ile tesisimizi güçlendirip tercih edilen lider firmalar arasında olma yolunda hızla ilerliyoruz.

-Hizmet verdiğimiz sektörlerde rekabet gücünü yükseltecek yenilik ve değişimlere uyumlu, çevre değerlerine saygılı, ürün ve hizmetlerinde kalite hedefinden vazgeçmeyen ve gelişmeye açık insan kaynağını başarının odak noktası gören, tüm paydaşlarının memnuniyetini sağlayan öncü bir firma olmak şirketimizin ana misyonu haline gelmiştir.

Misyonumuz;
  • Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle en fazla ve satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, paydaşlarmızın beklentilerini karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya şirketi olmaktır.
Vizyonumuz;
  • Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile Türk Sanayii'ndeki öncü konumunu, kapasitesini de arttırarak devam ettirmek, sosyal paydaşların beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve dünyanın öncü tedarikçileri arasında yer almaktır.
Şirket Felsefemiz;
  • İç ve dış pazardaki müşterilerimize ödünsüz kalite politikamız ve koşulsuz müşteri memnuniyeti yaklaşımımız ile tam hizmet sunmak; müşterilerimiz ile aramızda çalışma ve güven bağları yaratmak.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları