Teknik Servis Personeli

 • 19.02.2021
 • 50 - 100
 • 673 Görüntüleme

İş Tanımı

Ankara Bölge Direktörüne bağlı olarak, sorumlu olduğu bölgede tüm kurum ve kuruluşlara teknik servis hizmetini sunmaktan sorumludur. Bölgede kurulu bulunan ve kurulacak cihaz-ekipmanların, donanımların, yazılımların kurulum, kalibrasyon, tamir, bakım, onarım, güncelleme, takip, raporlama işleri. (Mikroskop, kamera sistemleri, IFA, mikroelisa, blot tam otomatik ya da yarı otomatik cihazları, yazılımları, değerlendirme programları vb)
Elektrik, elektronik, mekanik arızaların giderilmesi, koruyucu ve periyodik bakımların yapılması.
Cihazların periyodik bakımlarının yapılırken, plan çizelgelerin güncel tutulması, işlemlerin takip çizelgesine düzenli olarak işlenmesi.
Yazılım güncellemeleri ve gerekli uyumlulukların yapılması. Cihaz kurulum organizasyonlarının planlanmasi, gerçekleştirilmesi. Gerekli teknik dökümanların temini, oluşturulması ve gerekli yerlere gönderim ve dosyalanması.
Testlerin cihazlara aplikasyonu ve kullanıcıya cihaz kullanım eğitimlerinin verilmesi.
Müşterilerde bulunan cihazların ekipmanların düzenli kontrollerinin yapılması.
Gerekli cihaz, parça, yedek parça, aksesuarlarının zamanında sipariş edilmesi, takibi ve sonuçlandırılması.
Cihazların güvenli bir şekilde sevki (yeni, arızalı).
Cihaz bağlantı sistemlerine destek, ilgili verilerin alışverişi, ofis server işleyişinin kontrol ve uygulamalarıNetwork / İnternet erişim sorunlarına destek verilmesi.
Server, PC donanımları konusunda deneyimliUzaktan ve/veya yerinde şirket ofislerine ve müşterilere son kullanıcı desteği verilmesi.
Gereksinime göre günlük haftalık aylık yıllık yedekleme sistemlerinin organizasyonu ve kontrolünün yapılması.
Şirket bünyesinde bulunan kullanılan ve müşterilerde bulunan cihaz, ekipman donanım, yazılımlarin düzgün çalışmasının sağlanması .
Gerektiginde yurt dışı ile doğrudan temasa geçerek cihazdaki sorunun çözülmesine yönelik talimatların alınması ve doğru bir şekilde uygulanabilmesi.
Yapılan işlerin, düzenli olarak detaylı bir şekilde rapor edilmesi.
Laboratuvarda yapılacak, testlerin laboratuvar disiplini içerisinde çalışmasına hakim, bildiklerini öğretme, hata kaynaklarını gösterip sunma ve alınacak önlemler konusunda bilgilendirme yeteneğine sahip olması.
Tüm işlerin yürütülürken organizasyonun, planlamanın zamanında ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi ve periyodik olarak yapılacak işlerin takibinin aksamadan yürütülmesi.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Elektrik –Elektronik, Bilgisayar, Biyomedikal, Fizik , Kimya Mühendislikleri, Fizik, Kimya, Biyoloji Bölümlerinden mezun, alanında en az 2 yıl deneyimli (cihaz tamir , bakım, yazılım)
 • Alanında en az 2 yıl deneyimli (Teknik servis ve aplikasyon)
 • Temel laboratuvar kuralları ile laboratuvar ekipmanı konusunda teorik ve pratik bilgiye sahip
 • Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, sistemli ve düzenli çalışma yeteneği olan
 • İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi Kalite süreçlerine bağlılık
 • Kullanıcılara bilgi aktarımı, eğitim verebilecek beceriye sahip olma
 • Raporlama konusunda istekli
 • Özgüveni ve motivasyonu  ve dikkati yüksek, Öğrenmeye hevesli
 • Sık ve süreli yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan
 • Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
 • İyi derecede Ingilizce bilen (konuşma ve yazma)
 • MS office uygulamalarına, bilgisayar programlarına hakim,
 • Ankara'da ikamet eden
 • Aktif araç kullanabilen (B sınıf ehliyet ilaveten SRC-2 ve SRC-4)
 • Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

SPEEDY OTOMOTİV SERVİSLERİ A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, Ankara
Son 1 Hafta
KUDRET GÖZ ANKARA
Ankara
Dün
FLEKSSİT BÜRO MOBİLYALARI SAN. TİC.A.Ş.
Ankara
Dün
ASLAN YAPI VE TİCARET A.Ş.
Ankara
Dün
RCL Proje ve Taahhüt Güvenlik Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
Ankara
Dün
ASLAN YAPI VE TİCARET A.Ş.
Ankara
Dün
İBA KİMYA A.Ş
Ankara
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara, İzmir, Adana
Dün
TEKNOFİX TELEKOMÜNİKASYON VE BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Ankara
Son 1 Ay
LASERİST MAKİNA İTH. İHR. PAZ. SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Kocaeli, Balıkesir
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

EUROIMMUN Turkey Tıbbi Laboratuar Teşhisleri A.Ş.

-Dünya çapında tıbbi laboratuvar teşhislerinin önde gelen üreticilerinden biri olan EUROIMMUN AG, yenilikçiliği temsil etmektedir. 17 ülkede 3100'den fazla çalışan, hastalıkların teşhisini desteklemek için test sistemleri geliştiriyor, üretiyor ve satıyor, ayrıca bu testlerin performansı ve değerlendirilmesi için yazılım ve otomasyon çözümleri. 150'den fazla ülkedeki laboratuvarlar, otoimmün ve bulaşıcı hastalıkların yanı sıra alerjilerin teşhisi ve genetik analizler yapmak için EUROIMMUN ürünlerini kullanmaktadır.

Misyonumuz;
 • EUROIMMUN, müşterilerine  objektif, bilimsel ve ticari olarak sağduyulu tavsiyelerde bulunmaya büyük değer verir . Proaktif ve uzman satış personeli ve şirketteki uzmanlar, müşterilere teşhis ürünlerinin, cihazlarının ve yazılımlarının kullanımında yardımcı olmak ve örneğin bilimsel yayınlar ve posterler, kullanım talimatları ve farklı dillerde pazarlama malzemeleri gibi güncel bilgileri sağlamak için oradadır. 
 • Uluslararası araştırma kurumları ile iç araştırma ve işbirliği  bilimsel topluluk ile yakın temas içinde olmak EUROIMMUN sağlar. Bu, en son bilimsel bulguların tanısal avantajlarından zaman gecikmeleri olmadan yararlanılmasına ve müşteriler için modern test sistemleri geliştirilmesine olanak tanır.
 • Ancak şirket sadece müşterilerinin değil çalışanlarının da memnuniyetini önemsemektedir. Şirketteki atmosfer rahat ve samimi. EUROIMMUN, iyi eğitilmiş, motive edilmiş ve sağlıklı çalışanların  bir şirketin başarısının büyük bir bölümünü oluşturduğuna inanmaktadır  . Bu nedenle işletme, çalışanlarına çok fazla özgürlük ve birçok özel hizmet sunmaktadır. Düzenli olarak bağımsız çalışma ve eğitimler, çalışanların hem kişisel hem de mesleki açıdan gelişmelerini sağlar. Her türlü sorun için yeni fikirler ve yaratıcı çözümler her zaman memnuniyetle karşılanır. Sınırsız iş sözleşmeleri, esnek çalışma süreleri ve  şirketin kendi çocuk bakım hizmetleri (anaokulu ve okul sonrası kulüp) çalışanların iş ve aile yaşamını uyumlu hale getirmesine yardımcı olur. Çalışanları sağlıklı, motive ve iyi bir ruh halinde tutmak için restoranda  mükemmel bir taze yapılmış yemek seçeneği  ve çok çeşitli şirket sporları ve boş zaman etkinlikleri bulunmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları