Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

CNC İşleme Merkezi Operatörü
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
Tezgahtar
ÇETİN GROUP
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Pres Elemanı
ÇETİN GROUP
Kocaeli - Gebze
Bugün
CNC Freze Operatörü
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
Punch Operatörü
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çerkezköy
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Temizlik Elemanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 07.10.2020
  • 0 - 50
  • 3782 Görüntüleme

İş Tanımı

Et Üretim alanlarının temizliğini yapacak personel arayışımız bulunmaktadır.
Çalışma alanı soğuktur, et ve yağ kalıntılarının basınçlı su ile temizlenmesi yapılacaktır.Vardiyalı sistemde 08:30-18:00 ve 21:30-08:00 saatleri arasında çalışabilecek adaylar için uygundur.

Temizlik tecrübesi şarttır,temizlik sertifikasının bulunması tercih nedenidir.

Aranan Nitelikler

-Ürün kasalarının yıkanması,
-Kullanılan bıçakların yıkanması,
-Çöplerin toplanması,
-Depoların yıkanması, depo bölgesinin temizliği, rampaların yıkanması, rampa bölgesinin temizliği, zeminlerin temizlenmesi,yıkanması
-Tüm makine ve ekipmanların temizlenmesi,
-Masa ve tezgahların temizlenmesi, Köpük atma, durulama, dezenfekte etme, durulama işlemlerinin gerçekleştirilmesi
-Bone, maske, dezenfektan dağıtımı gibi koruyucu ekipmanların dağıtımı, yerlerine konulması, eksik olup olmadığının kontrolü -Üretim bölümlerinin çay-mola saatlerinde üretim bölge alan temizliğinin yapılması,
-Turnike ve hijyen bariyerlerinin temizliği,
-Çay-mola saatleri bittikten sonra tüm merdivenlerin silinip süpürülmesi,
-Bakım sonrası bölge temizliğinin yapılması,
-Temizliği yapılan her ne varsa, ilgili yerlerine tekrar konulması..
-Temizlik deposunun düzeninin sağlanması,malzemelerin stok durumunun kontrol edilip bilgi verilmesi

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MIS YEMEK SAN VE TİC. LTD STI
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Ay
ŞECE DANIŞMANLIK
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
KAR OTOMOTİV VE SERVİS HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ÇETİN GROUP

Çetin Grup; faaliyetlerine 1998 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Güvenlik firması ile başlamıştır.

  • 2000 yılında Temizlik, Lojistik ve Personel taşımacılığı faaliyetlerine başlanmıştır. Ayrıca Kimya sektöründe faaliyet gösteren Benzo Set firması satın alınmıştır.

  • 2002 yılında Pazar payı süratle büyüyen güvenlik faaliyetleri konusunda profesyonel hizmet sunumunu gerçekleştirmek adına Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurarak fiziki ve elektronik güvenlik faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamıştır.

  • 2004 yılında Kozmetik üretimi yapmak üzere Atak Farma Kozmetik Şirketi kurularak üretim tesislerinin temelleri atılmıştır. Ayrıca Çetin Grup Oto Kiralama şirketini kurup, aktif olarak araç ve filo kiralama hizmetlerine başlamıştır.

  • 2005 yılında Atak Farma Şirketimiz, inşaat süreci tamamlanan kendi üretim tesislerinde kozmetik imalatına başlamıştır.

  • 2005 yılında kurulmuş olan Çemobsan Mobilya şirketimiz 2007 yılında mobilya imalatına başlamıştır.2010 yılında CEO insan Kaynakları şirketi kurulmuş ve 4904 sayılı yasa kapsamında IK Danışmanlığı hizmetine başlamıştır.

  • 2012 yılında Çetin Group Global pazarda yurt dışında güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olmuştur. Yurt dışında uluslararası bir hava limanında güvenlik hizmeti sunumuna başlamıştır.

Profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye başladığı butik projelerde sahip olduğu mesleki uzmanlığı, hizmet esnasında hiç taviz vermediği ilke ve standartları, eğitim ve teknolojik yeniliklerin yükten ziyade bir donanım olduğu anlayışı, müşteri ilişkilerinin dürüstlük ve sadakat temeli üzerine kurulması prensibi sayesinde yakaladığı başarı sonucunda gelinen bu noktada bugün için; Yurtiçinde ve yurtdışında büyüyerek güvenlik hizmetlerinin yanında; temizlik, yardımcı üretim işletmeciliği, insan kaynakları, lojistik ve personel taşımacılığı, eğitim kurumları sektörlerini de faaliyet alanlarına katmıştır.

Çetin Grup hizmet sektöründeki faaliyetlerini ülke çapında yerleşik olarak sürdürmektedir. Çetin Grup Türkiye güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından olup uluslararası iş normlarına uygun ve bu kapsamda faaliyetlerini sürdüren çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ile sektöründe lider konumdadır ve bünyesinde 6.000'in üzerinde kişi çalışmaktadır. Yeniliklere ve yatırıma verdiği önemle her geçen gün büyüyen, kendisini lokal ve global ekonomik şartlara ve değişimlere uydurabilen, stratejik alanlardaki gelişmeleri yakinen takip edip hızlı reaksiyon gösterebilen geniş bir topluluk haline gelmiştir.

Grubumuz Türkiye`de bulunan pek çok yerli ve yabancı sermayeli şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Mevcut müşterilerimizin 200'e yakın kısmı Türkiye`nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır.

Müşterilerimiz bizim için her şeyden önce "iş ortağımızdır". Bu birliktelik içinde biz Çetin Grup olarak en kaliteli hizmeti en doğru şekilde ve her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sunarız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları