İş Tanımı

Türkiye'nin en büyük ambalaj kesim kalıbı üreticilerinden olan Özkardeşler, 1972 yılından beri kesim kalıpları üzerine faaliyet göstermektedir. Matbaa ve ambalaj üreticilerinin kullandığı tüm otomatik ve manuel makinelere uygun kesim kalıplarını üretmekte, temsilcisi ve ithalatçısı olduğu Amerika ve Avrupa'daki çeşitli kuruluşlardan ithal ettiği malzemeleri pazarlamakta ve bulunduğu sektörde ihtiyaç duyulan makinelerin imalatı ile uğraşmaktadır.Şirketimizin İstanbul Beysan Sanayi Sitesinde bulunan üretim tesislerinde belirtilen görevlerden sorumlu olacak Servis ve Temizlik Elemanı aramaktadır.

Aranan Nitelikler

Şirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden “Engelli Personel Çalıştırma Yükümlülüğü” kapsamında görevlendirilmek üzere;
Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,
Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,
En az ortaokul mezunu, 
Servis ve temizlik pozisyonlarında çalışacak,
Fiziksel olarak çalışma engeli olmayan adaylar.
Esenyurt, Kıraç, Avcılar, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Eyüp, Yüzyıl, E-5 güzergahları çevresinde ikamet eden kişiler tercih edilecektir.

Özet Bilgiler

ÖZKARDEŞLER KARTON AMBALAJ ENDÜSTRİYEL KALIP SANAYİ VE TİCARET AŞ. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZKARDEŞLER KARTON AMBALAJ ENDÜSTRİYEL KALIP SANAYİ VE TİCARET AŞ.

Türkiye'nin en büyük ambalaj kesim kalıbı üreticilerinden olan Özkardeşler, 1972 yılından beri kesim kalıpları üzerine faaliyet göstermektedir. Matbaa ve ambalaj üreticilerinin kullandığı tüm otomatik ve manuel makinelere uygun kesim kalıplarını üretmekte, temsilcisi ve ithalatçısı olduğu Amerika ve Avrupa'daki çeşitli kuruluşlardan ithal ettiği malzemeleri pazarlamakta ve bulunduğu sektörde ihtiyaç duyulan makinelerin imalatı ile uğraşmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları