Tokat Merkez Gündüzlü Çocuk Bakıcısı Arıyoruz

Tokat
  • 30.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1049 Görüntüleme
enuygunbakıcı Tokat Merkez Gündüzlü Çocuk Bakıcısı Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Tokat - Merkez ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Tokat merkez karşıyaka mahallesi oturuyoruz. Eşim ve ben çalışıyoruz. 4 yaşında çocuğumuz var. Eşim v ben çalışıyoruz. 4 yaşında ki çocuğumuz ile ilgilenecek basit ev işleri ve yemek yapacak 30-45 yaş aralığında tam zamanlı bakıcı arıyoruz. Sabah 8 akşam 5 saatlerinde çalışacak. Cumartesi ve pazar günleri izinli olacak. Maaş 8500 tl + yol parası vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Tokat - Merkez
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 8500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Armoni İnsan Kaynakları ve Danışmanlık
Türkiye
17.12.2022
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları