Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Yapı Donanım Personeli
Bilkay Grup
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Mekanik Tesisat Elemanı
Bilkay Grup
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İş Makinesi Operatörü
Bilkay Grup
Konya
Dün
İş Makinesi Operatörü
Bilkay Grup
Konya
Dün
Kamyon Şoförü
Bilkay Grup
Konya
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Torba İç Geçirme Ekip Şefi

Adana
 • 04.01.2020
 • 100 - 200
 • 2889 Görüntüleme

İş Tanımı

 PP ve PE olarak üretilmiş torbaların iç içe geçirilmesi işinde depo ve ekip yöneticiliği yapacak, işlemi tamamlanan torbaların balyalanıp nakliye edilmesini organize edecek eleman arayışımız mevcuttur

Aranan Nitelikler

 • Tercihen lise mezunu olan
 • Torba - çuval iç içe geçirme işinde deneyimli 
 • Ekip yönetebilecek yeteneğe sahip olan,
 • Adana Seyhan'da ikamet edene veya edebilen
 • Tercihen bilgisayar kullanabilen
 • İletişim gücü yüksek, 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Adana - Çukurova
21.10.2020
DEDA GIDA ENERJİ.İNŞ.TAAH.SAN VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
Adana - Seyhan
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Bilkay Grup

''En İyi Yönetim, En Az Risk Taşıyandır...''

Bil-kay 1989 yılında insan kaynakları konusunda outsource hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında hizmet konusu sigorta şirketlerine veri giriş elemanları istihdam etmek olan Bil-kay'ın bu hizmeti kısa bir süre içerisinde birçok sigorta şirketi tarafından benimsendi ve uygulandı. Bil-kay sigorta sektörüne farklı konularda çözüm ortağı olmaya devam ederek kendisini sürekli geliştirdi ve yeniledi. Faaliyetini sürdürdüğü 20 yıl, ülkemizin ilk outsource firma olma unvanına sahip Bil-kay' a yeni deneyimler ve farklı sektörlerde iş imkanı kazandırdı. Bugün uzman kadrosu ve geniş ekibi ile kurumsal kimliğine kavuşmuş, Bankacılık, Sigorta, Medya ve Perakendecilik sektörleri başta olmak üzere ülkemizin büyük kuruluşlarına hizmet veren bir iş gücü destek firmasıdır. Türkiye'de İK Danışmanlık konusunda %100 yerli sermaye ile hizmet vermekte ve dünya devi uluslararası şirketlerle rekabet etmektedir.

''Kazanmak için birlikte yönetelim...''

Türkiye geneline hizmet veren Bilkay, geniş ve profesyonel kadrosu ile İK süreçlerinizi en iyi şekilde yönetmektedir. Sektör bazında uzmanlaşmış deneyimli ve kıdem ortalaması yüksek bir kadro ile çalışıyoruz. Yüksek Lisanslı ve tamamı üniversite mezunu olan gurur kaynağımız kaliteli iş gücümüz, sektördeki başarılı işlere attığımız imzanın sahibidir.

Kadromuzun büyük bir bölümünü SGK ve İş Hukukunu çok iyi bilen özlük ve bordro uzmanları ile konusunda eğitimli ve deneyimli işe alım uzmanları oluşturmaktadır.

Bugün ERP sistem alt yapımız ve iş gücümüzle ortalama 10,000 kişiye kadar bordro takibini online olarak yapabilmekteyiz. Günlük 200 adaya ulaşan grup ve bireysel mülakatları yönetebilecek fiziksel alanımız ve işe alım uzmanlarımız mevcut.

Hedefimiz;
 • İnsan kaynağı ve zamanın etkin kullanılması ve rekabet gücünün artırılmasında çözüm ortağı olarak tercih edilmektir.
Misyonumuz;
 • Şirketlerin maliyetlerini düşürerek zaman ve emekten tasarruf etmelerini, kısıtlı kaynaklarını verimli kullanabilmelerini ve kendi ana faaliyet alanlarına odaklanmalarını sağlayarak hedeflerine ulaşmalarında destek olmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları