UĞUR OKULLARI BALGAT KAMPÜSÜ TEMİZLİK VE TEKNİK SERVİS PERSONELİ

 • 19.08.2021
 • 50 - 100
 • 2387 Görüntüleme
Uğur Okulları UĞUR OKULLARI BALGAT KAMPÜSÜ TEMİZLİK VE TEKNİK SERVİS PERSONELİ İş İlanı

İş Tanımı

Türkiye'nin Eğitim Gücüyüz!

     İnsani değerlerle donatılmış, sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları olarak 37 ilde 107 okulumuz ile başarı geleneğimizi sürdürüyoruz. Global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyip, tüm çalışmalarımızda kaliteyi ön planda tutarak, yeni nesilleri "iyi insan olma" bilinciyle yetiştiriyoruz. Öğrencilerimizi başarılı bir geleceğe hazırlarken, 53 yıllık deneyimimizi bizimle bu misyonu paylaşan ekibimizle Türkiye'nin her noktasına taşıyoruz. 

    Öğrencilerini hayallerindeki geleceğe hazırlayan Uğur Okulları’nın Balgat Kampüsü’nde  görevlendirilmek üzere Temizlik ve Teknik Servis Personeli alınacaktır.

Aranan Nitelikler

 • KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN
 • HİJYEN KURALLARINA UYAN
 • TEMİZLİK MALZEMESİNE ALERJİSİ OLMAYAN
 • TEKNİK İŞLERDEN ANLAYAN (BOYA, TADİLAT VS.)
 • KURUMSAL ÇALIŞMAYA UYUMLU
 • İŞİNİ TİTİZ YAPAN
 • ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
Dün
BİLNET EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.
Ankara
Dün
Amerikan Kültür Dil Okulu
Ankara
Son 1 Hafta
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Ay
ANKARA SINAV KOLEJİ
Ankara
Dün
Sınav Eğitim Kurumları
Ankara - Çankaya
Dün
PURSAKLAR SINAV KURS
Ankara - Pursaklar
Dün
PURSAKLAR SINAV KURS
Ankara - Pursaklar
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları