Uğur Okulları Giresun Anadolu Lisesi Kurumsal İletişim Uzmanı

Giresun
  • 15.03.2021
  • 50 - 100
  • 1756 Görüntüleme
Uğur Okulları  Uğur Okulları Giresun Anadolu Lisesi Kurumsal İletişim Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

Türkiye'nin Eğitim Gücüyüz! 

İnsani değerlerle donatılmış, sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları olarak 37 ilde 107 okulumuz ile başarı geleneğimizi sürdürüyoruz. 

Global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyip, tüm çalışmalarımızda kaliteyi ön planda tutarak, yeni nesilleri "iyi insan olma" bilinciyle yetiştiriyoruz. Öğrencilerimizi başarılı bir geleceğe hazırlarken, 53 yıllık deneyimimizi bizimle bu misyonu paylaşan ekibimizle Türkiye'nin her noktasına taşıyoruz.  

Öğrencilerini hayallerindeki geleceğe hazırlayan Uğur Okullarının Giresun Anadolu Lisesinde 2021-2022 Eğitim Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere Kurumsal İletişim Uzmanı alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Üniversite mezunu
Eğitim sektöründe en az 2 yıllık kurumsal iletişim deneyimine sahip,
Kayıt görüşmelerinin yapılması ve kayıt sürecinin takip edilmesi,
Arama yaparak veli bilgilendirmesi yapabilecek,
Dijital iletişim araçlarına yönelik strateji, kampanya geliştirme, yürütme ve ölçümleme tecrübesi olan
Dijital pazarlama alanında bilgi ve deneyim sahibi
Kurumsal etkinlik düzenleme tecrübesi olan
İç ve dış iletişim, pazarlama, kurumsal sosyal sorumluluk ve itibar yönetimi alanındaki trendleri yakından takip eden
Disiplinli, proaktif, araştırmacı, sorumluluk sahibi, takipçi ve dikkatli,
Planlama ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, problem çözme becerisi yüksek, hızlı öğrenen ve kendini geliştirmeye hevesliİletişim becerileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan-

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
Türkiye
Son 1 Ay
DOĞRU CEVAP OKULLARI VE KURSLARI TİC. A.Ş.
Türkiye
02.03.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları