Üretim Elemanı

  • 16.03.2021
  • 50 - 100
  • 2124 Görüntüleme

İş Tanımı

İkitelli OSB de bulunan 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan fabrika ve atölyelere kesici ürünler satan firmamızın endüstriyel bıçak imalat veya paketleme sevkiyat bölümünde görevlendirilmek üzere "Üretim Elemanı" aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Enerjisi yüksek ve güler yüzlü
Çalışma azmi olan, Öğrenmeye açık
İstanbul Avrupa yakasında ikamet edebilecek
İş ahlakına önem veren
Uzun vadeli çalışmayı düşünen

"Üretim Elemanı" aramaktayız

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

YUNUS PLASTİK SAN.TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ER VAKUM PLASTİK FORM VE AMBALAJ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
18.02.2021
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Bugün
Dizayn Grup
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
YUNUS PLASTİK SAN.TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ÖNDER KABLO SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Ay
ECE FERMUAR
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi, İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi
Dün
Doğan Kilit ve Madeni Eşya San. Tic. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

TESA MAKİNE İML. SAN. TİC. LTD .ŞTİ

-Tesa Makine, 1960’lı yıllarda Karaköy Perşembe Pazarında temelleri atılan grup şirketimiz Testeresan’ın akabinde teknolojik gelişimler ve pazar ihtiyaçları doğrultusunda 2004 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur.

-Sektöründe 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Tesa Makine, üstün kalite ve yüksek performanslı ürünlerinin yanı sıra yenilikçi, dinamik ve koşulsuz müşteri memnuniyetine sahip bir anlayışla sektörde önemli  pazar payı bulunduran lider şirketlerden biridir.

-Şirketimiz, her türlü malzemenin kesim ve işlemesinde kullanılan dairesel ve şerit testereler, sanayi bıçakları ile kesim ve bileme makinelerinin imalat, ithalat, ihracat ve satış sonrası hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

-Ürün gamımız; metal , ahşap, plastik, kumaş, sünger, kağıt, kauçuk ve benzeri ürünlerin kesim ve işlemesine uygun geniş bir yelpazeye sahiptir. Gerek temsil ettiğimiz uluslararası markalara ait ürünlerimiz, gerekse müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş ürünlerimiz ile katma değer üreten çözüm alternatifleri sunmaktayız.

-Şirketimiz, deneyimli ve uzman personeli, sürekli gelişen teknolojik olanakları ile satış sonrası hizmetlerde de öne çıkmakta, ileri teknoloji CNC makinelerde dairesel testere bileme; bıçak bileme, taşlama ve şerit kaynak hizmetleri kesintisiz olarak verilmektedir.

-İş güvenliği, çalışan sağlığı ve çevre koruma faktörünü gözeten bir anlayışla Tesa Makine faaliyetlerini sürdürmektedir.

Misyon ve Vizyon;
  • Şirketimiz kusursuz kesimler için uygun çözümler üreten, müşterileri ile uzun süreli iş ilişkileri kurmanın bilinciyle dünya pazarında rekabetci bir kuruluş haline gelmeyi hedeflemektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları