Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Gıda Teknikeri
ELVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Sakarya - Arifiye
Bugün
İhracat Satış Uzman Yardımcısı
ELVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
İhracat Satış Uzmanı
ELVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
Ürün Planlama Uzmanı Yardımcısı
ELVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Bugün
Vardiya Mühendisi
ELVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Sakarya - Arifiye
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Üretim Planlama Uzman Yardımcısı

 • 26.10.2020
 • 200 - 500
 • 4735 Görüntüleme
ELVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Üretim Planlama Uzman Yardımcısı İş İlanı

İş Tanımı

İlk olarak 1952 yılında İstanbul'da bir şekerci dükkanı olarak başlayan Elvan Grubu, her yıl Şeker Sanayii tarafından hazırlanan “Global 100” listesinde 2015 yılında 65. sırada yer alarak Dünyanın En İyi Şekerleme Şirketleri listesini girmiştir. Grup şu anda Türkiye'de 8 fabrikası ve yurtdışında 1 fabrikası ile uluslararası bir markaya dönüşen 2.500'den fazla çalışanı ile kek, kruvasan, şekerleme, jelly, çikolata, gofret, bar, süt tozu ve peynir altı suyu tozu üretmektedir. Türkiye'de Sektörün Bakanlık onaylı ilk Ar-Ge Merkezini kurmuştur.

Elvan Şirketler Grubu; İstanbul Genel Merkezde görevlendirilmek üzere " Üretim Planlama Uzman Yardımcısı " aramaktadır.

 • Haftalık üretim planına mutabık kalınan termin tarihlerinde, istenen kalite düzeyinde ve adetteki mamulün Planlama Uzmanına raporlanması,
 • Tesis bazlı MSA raporlarının hazırlanması,
 • Haftalık yapılan planlara göre MRP raporlarının hazırlanması,
 • Üretim birimlerinin günlük raporlarının sevkiyat planlarına göre incelenmesi ve buna göre tedbirlerin alınması, 
 • Üretim birimlerinin kapasitelerinin tespiti, ekipman ve yerleşime ait fizibilite yapıp amirine görüş ve fizibilite ile ilgili teklif hazırlanması,
 • Üretim planlarına bağlı olarak iş emirlerine uygun üretimlerin üretim mühendisleri ile birlikte kontrollü ilerlenmesi, yaşanabilecek aksaklıklara göre gereken aksiyonların alınması,
 • Verimlilik, üretkenlik, kaynak ve kapasite kullanımı ve planda sapmalar gibi hususlarda verilerin toplanması, analiz edilmesi, istatiksel olarak değerlendirilmesi, gerekli açıklamalar, sebepler ve yorumların Planlama Uzmanına sunulması,
 • Geçmişte hazırlanmış imalat planlarında yaşanan sapmaların analiz edilerek, değerlendirilmesi; yeni imalat planlarının daha gerçekçi bir şekilde yapılması ve planlama etkinliğinin artırılmasını sağlayacak tedbirlerin alınması.
 • Üretim planlaması, sevkiyat takibinin yapılması ve raporlanması.
 • Üretimde kullanılması gereken malzeme ihtiyaç, yardımcı araç, gereç ve aparatların tespit ve tedarikinin sağlanması ve raporlanması.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Gıda sektöründe kariyer hedefleyen,
 • Üretim Planlama ve sevkiyat ile ilgili süreçlere hakim,
 • ERP/MRP sistemlerini bilen,
 • Ms Office programlarını kullanabilen,
 • Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, kendini motive edebilen, Haftalık, aylık, yıllık raporlama yapabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

CHARMING TRIM ETIKET LTD.ŞTI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
EUROMAK PLASTİK
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Son 1 Hafta
İNCELER ÖRME VE TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Son 1 Ay
FOODPAK PLASTİK AMBALAJ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
ERŞA TEKS. KUM. VE LOJ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Güngören
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

ELVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

-1952 yılında İstanbul'da bir şekerci dükkânında başlayan Elvan Gıda’nın tatlı yolculuğu, bugün 6 tanesi yurt içinde, 2 tanesi yurt dışında bulunan fabrikaları ve 2000’e yakın çalışanı ile uluslararası bir kimliğe bürünmüş; artan ürün gamı ile paralel Elvan Gıda, Cici Çikolata, ANL Gıda, Cicisüt, Intersweet, Element ve Ahmet Hamdi Makine şirketleri ile bir şirketler grubu haline gelmiştir.

-Elvan Şirketler Grubu’na bağlı Intersweet şirketi; 5 kıtada 100'ün üzerinde ülkeye yaptığı ihracat ve 200 milyon $'a yaklaşan cirosuyla Türkiye’de sektöründeki en büyük 5. ihracatçı firma konumundadır.

-Grubun Element Gıda şirketi ile hammadde tedariki sağlanmakta; Cici Süt şirketi ile pst ve süt tozu üretimi yapılmakta; Ahmet Hamdi Makine şirketi ile üretimde ihtiyaç duyulan yeni teknolojiler geliştirilmektedir.

-Cici, Elvan, ANL, Cicisüt markalarına sahip Elvan Grubu; kek, kruvasan, şeker, jelly şeker, çikolata, gofret, bar, süt tozu ve pst ürün gamı ile her geçen gün yaptığı yeni yatırımlarla ürün kategorisini genişletmektedir. 2010 yılında Elvan Grubu’na katılan Cici Çikolata San. ve Ticaret A.Ş. firması 2013 yılında yakaladığı % 1856 büyüme oranı ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen 3. şirketi olarak seçilmiştir.

-2012 yılında faaliyete geçen Ar-Ge Merkezi ile Elvan; Türkiye’de gıda sektöründeki ilk Ar-Ge Merkezini kurmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

-Elvan Gıda, her yıl Candy Industry tarafından hazırlanan ve Dünyanın En iyi Şekerleme Firmaları’nı sıralayan "Global 100" listesine 2013 yılında  81. sıradan girerek sektördeki başarısını uluslararası platforma taşımış; ayrıca Türkiye’den dünya markaları çıkarma programı olan Turquality marka destek programı kapsamına dahil edilmiştir.

Misyonumuz;

 • Değişen tüketici trendlerine uygun olarak arge’den üretim ve satış noktasına kadar yüksek standartlarda yenilikçi ürünleri uygun fiyatlarda tüketicileriyle buluşturmak ve lezzete herkesin ulaşmasını sağlamaktır. Elvan, bulunduğu tüm pazarlarda, başta orta ve alt sosyoekonomik seviyeden olmak üzere herkesin lezzete ve kaliteye kolaylıkla ulaşabilmesi için vardır.

Vizyonumuz;

 • Sahip olduğu kurumsal miras ve kültürü koruyarak, istikrar içinde büyüyerek; ve değerini sürekli artırarak, 2023 yılında, bulunduğu hedef pazarlarda küresel ölçekte rekabet gücüne sahip, sektörünün bilinen ve beğenilen bir dünya markası olarak 1 milyar USD ciro hedefine ulaşmak.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları