Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Üretim Sorumlusu &Tecrübeli Makina Montaj Personeli

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir, İstanbul Avrupa Yakası
  • 1.11.2022
  • 0 - 20

İş Tanımı

İKİTELLİ OSB.AYKOSAN SANAYİ SİTESİNDE,
STREÇ AKTARIM MAKİNALARI VE AMBALAJ MAKİNALARI İMALATI YAPMAKTA OLAN FİRMAMIZA,
ÜRETİM-PLANLAMA KONUSUNDA TECRÜBELİ,
TALAŞLI İMALATA HAKİM,
SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN
DİSİPLİNLİ, SORUMLULUK SAHİBİ,
ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLMAYAN,
ÜRETİM SORUMLUSU ve TECRÜBELİ MAKİNA MONTAJ PERSONELİ ARAMAKTAYIZ.
SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR. ÜCRET, YÜZYÜZE GÖRÜŞMEDE BELİRLENECEKTİR.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
PAZARTESİ-CUMA: 08:30-18:30
CUMARTESİ: 08-30-13:00

Aranan Nitelikler

ÜRETİM-İMALAT ALANINDA TECRÜBELİ,PLANLAMA YAPABİLECEK, DAHA ÖNCE BÖYLE BİR POZİSYONDA GÖREV ALMIŞ.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

AKSUVİTAL DOĞAL ÜRÜNLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
6.03.2024
BAŞVUR
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çerkezköy
Bugün
BAŞVUR
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Ergene, Yalova, Bursa, Balıkesir, Manisa, Çanakkale, Antalya, Bilecik, Sakarya, Eskişehir, Düzce
Bugün
BAŞVUR
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Ergene
Bugün
BAŞVUR
STAR ÇELİK SAN VE TİC LTD
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri, İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Frigoblock Soğutma Sistemleri ve Ticaret Anonim Şirketi
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Son 1 Hafta
Frigo Mekanik
Son 1 Hafta
Alpin Çelik Mutfak Gereçleri San. Tic. A.Ş.
Son 1 Ay
BAŞVUR
güral elektrik malzemeleri tic. ve san.a.ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Bugün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZKA MAKİNA OTOMASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.