Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Üroloji Uzmanı

Antalya
  • 24.10.2020
  • 0 - 50
  • 559 Görüntüleme

İş Tanımı

Antalya/Alanya'da Bulunan Medical Plazamızda, Aktif olarak Üroloji Uzmanı ile birlikte çalışacak, Çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

Aranan Nitelikler

Uzmanlık eğitimini tamamlamış
Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş
İletişim yeteneği güçlü, pozitif
Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Antalya - Muratpaşa
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

CEM ÖZLÜK İNTERNATİONAL SEYAHAT ACENTELİĞİ SAĞ.EST.TİC.LTD.ŞTİ

-World Wide International Aesthetic continues to add quality to your life with offering services in aesthetic surgery, cosmetic, beauty, medical procedures and urology since 2012. Our doctors performed thousands of operations in the institutes and academies abroad in American and European countries and they have been well-experienced in different cases. They had shortened the duration of stay in Turkey and time of recovery even in high-risk operations by choosing closed methods in surgical procedures.

-Türkiye, dünyanın en iyi sağlık turizmi ülkelerinden biri haline geliyor. Bu mesele uzman doktorlar, ileri teknoloji hastaneler, sağlıkta en yeni teknoloji sayesinde gündeme geldi .Dünyanın her yerinden gelen bu gelişmeler nedeniyle sağlık sorunlarını çözen herkes Türkiye'yi tercih ettikleri ülkelerden biri olarak görüyor.Türkiye, Avrupa ve Asya'da her yıl milyonlarca kişiye Sağlık Hizmeti verirken eşsiz bir tatil fırsatı sunduğu noktadır. Sağlık Turizminde Türkiye'yi öne çıkarmanın temel nedeni, en kısa sürede ve en iyi şekilde, en uygun fiyatlarla sunulan ayrıcalıklı sağlık hizmetidir.

Neden biz?

  • Tecrübemiz, cerrah grubumuz, dünya standartları, yüksek kalite ve uygun maliyet stratejisi ile sağlık sistemine olan güveninizi hazırlamaya çalışıyoruz. Amacımız , dünyadaki en iyi tedavilere makul maliyetle yaklaşmanıza yardımcı olmaktır .
Avantajlarınız;

- En İyi Cerrahlar ile istenilen alanda çalışmaimkanı
- Yüksek teknoloji ile donatılmış hastanelerde tedavi imkanı
- Dünyanın en iyi hizmeti en avantajlı satın alma fırsatı ile dünyanın herhangi bir yerinden direkt uçuşlarla hızlı bir şekilde oturum açma yeteneği
- Eşsiz bir Doğa içinde eşsiz bir tatil fırsatı.
- VIP hizmet almak için..
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları