İş Tanımı

İstanbul Küçükçekmece Halkalı mahallesinde faaliyet gösteren ve sadece Trendyol üzerinden Happiness İstanbul markasıyla  kadın giyim satışı yapan firmamızda kadın giyim ürünleri paketleme ve kalite kontrol şefi olarak yetirştirilecek personel aranmaktadır.

Firmamız, 2000 metrekare tesise sahip büyük ve kurumsal bir firmadır. İşe alınacak paket şefi  katlanması, barkodlanması ve paketlenmesi işlerini denetleyecek, paketlere konacak barkod çıkışlarını hazırlaycak, barkodları katçılara dağıtacaktır.   

İşyerimizde cumartesi çalışması mevcut olup, mesaiye kalınabilmektedir 

Poziyonun şeflik olması sebebiyle tecrübesi olan adaylar tercih sebebidir.

Aranan Nitelikler

Adayların, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, personel üzerinde disiplin sağlayabilecek, yaratıcı, çözüm odaklı, sakin ve sabırlı, yoğun iş temposuna dayanabilecek   kişilik özelliklerine sahip olması beklenmektedir. 

İşyerimizde cumartesi çalışması mevcut olup, mesaiye kalınabilmektedir   

Adayların ütü paketleme alanında tecrübesi olması tercih sebebidir. Ancak deneyim sahini olmasa bile  bile barkod cihazına veri girecek derecede bilgisayar bilgisi olması gereklidir. Adayın exel nebim vb programları biliyor olması ayrıca tercih sebebidiir.    

Adayların İstanbul Küçükçekmece bölgesinde ikamet ediyor olması seçim sebebidir. Ancak bunun dışında, servis olanaklarının bulunduğu Kağıthane fatih  bölgelerinden ya da kolay ulaşımın mevcut olduğu Bahçelievler, Güngören, Esenler ve Bakırköy bölgesinden adaylar da değerlendirmeye alınacaktır. 

Pozisyonun başlangıç maaşı 7.500 TL olup, çalışanın performansına bağlı olarak yıl sonu zam dönemi beklenmeden maaşında güncelleme yapılabilecektir.

Çalışanlara yemek ve ulaşım desteği mevcuttur

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Eser Premium Hotel & Spa
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
23.08.2022
Eser Premium Hotel & Spa
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
28.07.2022
SEKUEL TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
SETTRİKO TEKSTİL KİMYA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
18.08.2022
Doubletree by Hilton Istanbul Old Town
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
SURA HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Minaz Danışmanlık Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi