Van PMSA-Satış Destek Elemanı

Van
 • 25.05.2021
 • 50 - 100
 • 2121 Görüntüleme

İş Tanımı

Akay Grup;
Anadolu Efes "Van, Hakkâri ve Bitlis"
Philip Morris "Van"
Coca-Cola İçecek "Ankara"
Coca-Cola İçecek "Samsun"
Philip Morris "Konya"
Philip Morris " Karaman"  illerinde satış ve dağıtım faaliyetlerine başlamış ve devam ettirmektedir. Van Philip Morris birimimizde görevlendirmek üzere “Satış Destek Uzmanı” aramaktayız.

Aranan Nitelikler

 • Örgün Eğitim Üniversitelerden Mezun olan,
 • Azimli ,Sonuc ve zaman odaklı calışabilecek,
 • Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fısatlar  geliştirmek,
 • Tüketici odaklı çalışmalar yapacak,
 • Müşterileri ile ilişkilerini sürekli tutarak müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik katkı sağlamak,
 • Şirket satış hedeflerine ulaşılması yönünde bireysel hedeflerini aşarak gerçekleştirmek,
 • Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliliğini arttırmak.
 • Sunum,iletişim ve ikna becerisi yüksek dış görünüşünde özenli temsil yeteneğine sahip olmak,
 • Potansiyel müşterileri tespit etmek,yeni müşteriler kazandırmak ve firma adına müşterilerle iletişime geçmek,
 • Çalışma süresi 3 ay olacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Türkiye
Son 1 Ay
Türkiye
29.04.2021
Comdata Teknoloji ve Müşteri Hizmetleri A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Kocaeli - Gebze, Antalya, Kocaeli, Türkiye
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

AK-AY GIDA MÜH. İNŞ. TUR. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

-Yaklaşık 50 yıldır ticari hayatını sürdüren şirketimiz ilk faaliyetine 1972 yılında Akay Pazarlama olarak hizmet vermeye başlamıştır. İlk faaliyet gösterdiği bölge, aynı zamanda yönetim kurulu başkanı Kurtuluş Akay’ın memleketi de olan Van’da Anadolu Efes ürünleri ve PepsiCo ürünleri ile olmuştur. Bölgede tanınan ve sevilen işadamı memleketinde birçok ilki gerçekleştirmiş ve ciddi yatırımlar yaparak ticari faaliyetini devam ettirmiştir.

-Gelişen ve değişen ekonomik gelişmeleri yakından takip eden şirket zaman içinde cirosunu büyütmüş ve faaliyet alanlarını genişletmiştir. 1994 yılında konusunda dünyanın en prestijli markası olan Philip Morris ile iş ortaklığı yapmış ve Van’da tütün ürünleri satış ve dağıtımı yapmaya başlamıştır.

-2001 yılında Ak-Ay Gıda firmasını kurarak şirketin ticari hayatı limited şirket olarak devam etmektedir.

-Ankara, Akay Grup için başarılara imza atmak adına iyi bir fırsat oldu. Genel Merkezini Ankara’ya taşıyan şirket ilk turizm faaliyetine butik otel olan Rescate Otel ile Ankara'da başladı. Turizm alanında hizmet vermek hem  Akay Grup için hem de turizm sektörü için başarılı sonuçlar getirdi. Yüksek memnuniyet düzeyini yakalamak için hep en iyisini uyguladı. Bu alanda hizmet etmeye ileri ki yıllarda Van ve İstanbul’da da devam etmesi hedefine ulaştığının göstergesidir.

-Bölgesel büyümenin yanı sıra Türkiye’nin her yerinde ticari faaliyetlerini sürdürmek isteyen şirketin 3. Turizm yatırımı ise İstanbul Anadolu yakasında 2012 yılında Rescate Otel Asia olarak hizmete açtığı iş dünyasının kalbinde yer alan oteliyle olmuştur. Accor Grubu ile iş ortaklığı imzalayan şirket ismini 2018 yılında Mercure Otel Ümraniye olarak değiştirmiştir. İş dünyası için cazibe merkezi olan bölgede yoğun talep görmektedir.

-Distribütörlük faaliyetlerinde büyüme hedeflerine ise ara vermeden devam eden şirket 2018 yılında Karaman ve 2019 yılında Konya illerinin Philip Morris distribütörlüğü ile, memnuniyet odaklı çalışma prensibi ve güçlü ekibiyle kısa zamanda bölgenin takdirini toplamış yüksek memnuniyet düzeyine ulaşmıştır. 

Misyonumuz;
 • Bulunduğumuz sektörlerde örnek ve öncü şirket olmak.
Vizyonumuz;
 • Bulunduğumuz sektörlerde sürdürülebilir büyümeyi hedefleyerek, fark yaratan uygulamalarla satış ve hizmet kalitesini artırmak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak, çevreye duyarlı ve sorumluluklarının bilincinde olmak vizyonumuzdur.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları