Vasıfsız Eleman

  • 03.12.2021
  • 0 - 50
  • 2067 Görüntüleme

İş Tanımı

ELEKTRİKLİ SCOOTERLARIN SAHAYA DAĞITIM VE TOPLAMA İŞİ YAPILACAK.
VARDİYALI SİSTEMDE ÇALIŞILACAK
HAFTADA 1 GÜN TATİL

Aranan Nitelikler

* TEKNOLOJİ İLE ARASI İLE OLAN

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÇETİN GROUP
Kocaeli - Gebze
Dün
Lukamedya Mimarlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Kocaeli
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
Kocaeli
Dün
P&G TÜKETİM MALLARI A.Ş.
Kocaeli - Gebze
Dün
LORİS PARFUM
Kocaeli - Gebze
Dün
PROPLAST PVC YAPI ELEMANLARI SAN. VE TİC.A.Ş.
Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

DAF GRUP

-2016 tarihinde kurulan firmamız tüm lojistik alanındaki taşımacılık, temizlik, tahmil tahliye, paketleme, etiketleme ve Türkiye'de bir ilk olarak faaliyete giren Avm'ler de ki mağaza mal kabul operasyonu da dahil olmak üzere hizmet ağını geniş bir çevrede tutan bir şirkettir.

-Hedef kitlemiz Türkiye'deki hizmet ağında  tüm alanlara hitap ederek kaliteli iş sunmak ve ağımızı iş hacmimizi personellerimiz ile birlikte genişletmektir. Türkiye'de büyük alana hitap eden ve işçiliğini en önemli olan ihtiyaç duyulmasıyla işleyen lojistik hizmet ağı ülkemizde geniş bir yer tutmaktadır. Bu alanda DAF GRUP A.Ş. tam destek olarak firmalara ulaştırma, hizmet taşıma ve paketleme, tahmil tahliyede kalitenin adresidir.

VİZYONUMUZ
  • Müşterileri yatırım harcaması yaptırmadan, değişik sektörlerden müşterilerin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirebilmek. Tedarik zincirlerinde ki ürün ve bilginin kontrolü ayrıca lojistik gereksinimler için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırarak ve müşteriye ”değişimi a kalitesiyle fark edin” diyebilecek bir alt yapı oluşturmayı başarmak.

MİSYONUMUZ
  • Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak müşterilerine güvenilir, üstün kaliteli ve artı değer katan hizmetler vermek, çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güven sadakatlerini kazanmak; böylece şirket profilini yükselterek türkiye’de örnek gösterilen ve çalışanlarının gurur duyduğu bir şirket olmak.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları