Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAK İSTER MİSİN? Kazananların ofisi Coldwell Banker VIA
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Ankara - Yenimahalle, Ankara - Altındağ...
Dün
GAYRİMENKUL DANIŞMANI
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Ankara - Çankaya
Dün
KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAK İSTER MİSİN?/ Kazananların ofisi Coldwell Banker VIA
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Ankara - Yenimahalle, Ankara - Altındağ...
Dün
COLDWELL BANKER REFERANS / GAYRİMENKUL DANIŞMANI
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
COLDWELL BANKER PELEMİR / GAYRİMENKUL DANIŞMANI
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Düzce - Merkez
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Yeni Kadro Kuruyoruz..

  • 18.02.2021
  • 0 - 50
  • 2562 Görüntüleme
COLDWELL BANKER Gold Yeni Kadro Kuruyoruz.. İş İlanı

İş Tanımı

Yeni Danışman Kadrosu Kuruyoruz,
- Oluşturacağımız yeni gayrimenkul danışmanı kadrosunda yer almak isteyebilecek tecrübeli/tecrübesiz emlak sektörü ilgilileri, sizlere sesleniyoruz!

- Kurmakta olduğumuz 16 kişilik kadromuzda yer alarak Bağdat Caddesi ve Ataşehir bölgelerinde çalışmak isteyen GİRİŞİMCİ, KENDİ SERMAYESİYLE ÇALIŞACAK profesyoneller ile ofisimizde bir araya gelerek sunduğumuz avantajlar hakkında bilgilendirme toplantıları yapmak istiyoruz.

Ortaklarımıza ücretsiz olarak sunacağımız avantajlar:

- 28 yıllık bölge uzmanlığı
- Ofi içi bire bir koçluk hizmeti
- Hazır portföy havuzu
- Otomatik konut ekspertiz programı
- 1000 adet ücretsiz kartvizit
- 5 adet ücretsiz afiş
- İlan portalları üyelik desteği
- Sosyal medya desteği

Verdiğimiz desteklerin sadece bir kısmını açıkladığımız yukarıdaki maddelere ek olarak, biz aslında size ne bir lokma balık veriyoruz ne de balık tutmayı öğretiyoruz, biz size “Kendi kendine balık tutabilen bir olta sahibi” olmanın yolunu gösteriyoruz.

Aranan Nitelikler

Kendi işinin sahibi olmak isteyen, girişimci ruhlu ve kendi sermayesi ile çalışmak isteyen  emlak franchise modeli ile çalışacak girişimcileri arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

COLDWELL BANKER Gold
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Bu bilgi, birikim ve deneyimi kapsayan mirası Bahçelievler'de devam ettiren Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ailesi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerindeki yüklerini devralıyoruz. Ücretsiz Rakip Pazar Analiziyle işe başlıyor, doğru fiyatlandırma, ihtiyaç ve isteğe göre portföy oluşturma, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla müşteri bulma, pazarlık, hukuki işlemlerde destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle mutlu müşterilerimizi mutlu dostluklara dönüştürüyoruz. Gelin tanışalım, sizleri de bu mirasın parçası yapalım. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları