Yönetici Asistanı

  • 18.02.2021
  • 0 - 50
  • 825 Görüntüleme

İş Tanımı

Coldwell Banker Metaş Gayrimenkul; Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti veren bir firmadır.Firmamıza (Broker Asistanı ) arayışımız bulunmaktadır.Kendiniz geliştirmek, profesyonel, huzurlu ve kaliteli bir ortamda çalışmak istiyorsanız, COLDWELL BANKER Metaş GAYRİMENKUL sizin için doğru adres…Sorumlulukları ;Broker'ı asiste etmek,Satış toplantılarında destek olmak ve ilgili raporları hazırlamak,Portföy görüşmelerini ve yer gösterme randevularını organize etmek,Portföyler için fiyat çalışması yapmak ve sunum hazırlamak,Yeni portföyler için emsal çalışması yapmak,Alınan portföylerin  fotoğraflarını çekip, ilana girmek,Mevcut portföylerin durumlarını ve güncelliğini kontrol etmek,Mevcut portföylerin uygun datalara pazarlamasını yapmak,Potansiyel müşterilere düzenli olarak portföy tanıtım maili ve aylık / haftalık bülten göndermek,Sosyal Medya da portföylerin gerekli tanıtımlarını yapılması,Gerektiğinde ofise gelen telefon ve müşterilerin yönlendirmesinde ofis asistanımıza destek olmak.

Aranan Nitelikler

Broker Asistanımızdan beklentimiz; Bay / Bayan, Tercihen üniversite mezunu Güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve prezentable, Organizasyon yeteneği yüksek, Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven Mesai saatlerinde esnek, Güvenilir, düzenli ve disiplinli çalışkan, MS Ofis programlarını kullanabilen, İletişim ve orgazisyon becerileri kuvvetli,kurumsal temsil yeteneği olan, Ekip çalışmasına  yatkın, Planlamada başarılı, Temsil kabiliyeti yüksek ve dış görünümüne önem veren, Yeniliklere ve gelişime açık, Araç sahibi olup, aktif araç kullanan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Tekno A Advanced Network & Security Solutions
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Güngören
Bugün
ANL GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Avcılar
Bugün
İngiliz Kültür Dil Kursları
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ASEL ULUSLARARASI FUAR HİZMETLERİ SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ASEL ULUSLARARASI FUAR HİZMETLERİ SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
TECHNOLIFE BİLİŞİM SİSTEMLERİ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Esenler, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
SOMA KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Son 1 Ay
KADAK GARDEN HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Bu bilgi, birikim ve deneyimi kapsayan mirası Bahçelievler'de devam ettiren Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ailesi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerindeki yüklerini devralıyoruz. Ücretsiz Rakip Pazar Analiziyle işe başlıyor, doğru fiyatlandırma, ihtiyaç ve isteğe göre portföy oluşturma, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla müşteri bulma, pazarlık, hukuki işlemlerde destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle mutlu müşterilerimizi mutlu dostluklara dönüştürüyoruz. Gelin tanışalım, sizleri de bu mirasın parçası yapalım. Ankara'nın kalbi Bahçelievler'de ELİT bir ofiste ELİT insanlarla bir arada çalışın.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları