Ziraat Teknikeri/Mühendisi - Promotor

Şanlıurfa, Adana
 • 17.10.2021
 • 0 - 50
 • 1319 Görüntüleme
TİTİZ AGRO GRUP Ziraat Teknikeri/Mühendisi - Promotor İş İlanı

İş Tanımı

TİTİZ AGROGRUP Tarım Gıda Üretim ve Ticaret A.Ş.’nin gelişen iş programına bağlı olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesi için (Şanlıurfa ve Adana Merkezli) Satış & Pazarlama Temsilcisi/Promotor pozisyonunda 6-9 aylık dönemsel (dönem sonu performans değerlendirmesine bakılarak kadroya alınmasını planladığımız) takım arkadaşı arıyoruz.

TİTİZ AGROGRUP Tarım Gıda Üretim ve Ticaret A.Ş. olarak;
 • Güneydoğu Anadolu Bölgesi (Şanlıurfa ve Adana Merkezli) ve çevresinde çalışabilecek Satış & Pazarlama Temsilcisi/Promotor; diğer takım arkadaşı ile iş birliği içerisinde, yeni çeşitlerin bölgedeki tanıtımı ile ilgili faaliyetlerde ortak şekilde sorumluluk alır.
 • Yıllık iş planı doğrultusunda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirir, potansiyel iş birliklerini araştırır, müşterilerini teknik olarak bilgilendirir, talep yaratır çeşitler ile ilgili her türlü pazarlama ve satış faaliyetlerini yürütür. Müşteri şikayetlerinde teknik destekte bulunarak, gerekli durumlarda çeşit konusunda da öneriler sunar. Çeşitlerin saha performanslarını takip eder. Bölgesindeki, satış ve dağıtım kanallarını oluşturmak, mevcut dağıtım kanallarını geliştirmek ve yıllık satış hedeflerini & faaliyetlerini takip etmek ve gerçekleştirmek, raporlamak başlıca sorumluluk alanlarıdır.


Pozisyon Bilgileri:
Firma Sektörü: Tarım
Bölüm: Satış & Pazarlama
Çalışma Şekli: Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Satış & Pazarlama Temsilcisi/Promotor
Personel Sayısı: 2
Lokasyon/Bölge: Şanlıurfa ve Adana / Güneydoğu Anadolu Bölgesi

Aranan Nitelikler

Adaylarda aranan kriterler;
 • Üniversitelerin Ziraat Fakültesi ya da Ziraat Meslek Yüksek Okulundan mezun olmuş,
 • Satış ve pazarlamasında en az 1 yıllık deneyimi bulunan,
 • Etkin bir şekilde teknik servis ve pazarlama faaliyetlerini yürütebilecek,
 • Ürün geliştirme faaliyetlerini takip edebilecek,
 • Tohum pazarında yeterli deneyime sahip olmak,
 • İlgili yıllık faaliyet bütçesini yapabilmek,
 • Müşteri ziyaretleri yapabilecek,
 • Sahada teknik faaliyetlerde bulunmuş,
 • Esnek çalışma saatleri ile çalışmaya yatkın olmak,
 • İletişim ve insan ilişkileri yönetiminde güçlü,
 • Yabancı dil bilgisine sahip,
 • MS Office programlarına hâkim,
 • Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanan (B sınıfı ehliyet sahibi)
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Çalışma engeli olmayan
 • Şanlıurfa ve Adana'da ikamet eden

Eğitim/Tecrübe Kriterleri:
Tecrübe: 1 yıl tecrübeli adaylar
Eğitim Seviyesi: Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)

Özet Bilgiler

TİTİZ AGRO GRUP Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

En Yeni İlanlar

FingerprintJS, Inc.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
SOMERSET MASLAK İSTANBUL
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Dün
PROTEK VIP GÜVENLİKVE KORUMA HİZMETLERİ LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
UĞUR TEKSTİL MAKİNALARI SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Son 1 Hafta
KLJ KORUMA VE ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
Kocaeli - Gebze
Dün
KAVRAM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
SECOM AKTİF ELEKTRONİK GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
AYS OTELCİLİK TURİZM İNŞAAT EMLAK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

TİTİZ AGRO GRUP

TİTİZ AGRO ve GRUP Şirketleri

TİTİZ AGRO GRUP’un tarihçesi;
 • 1980 yılında “Dr. Kamil Savaş TİTİZ” tarafından Antalya’da kurulan Ant-Tarım A.Ş. ile başlamıştır. Şirketimizin kuruluş amacı tarım sektöründe; üretim, pazarlama ve danışmanlık konularında faaliyet göstermektir. Şirketimizin ilk ticari faaliyeti, çiftçilere pancar motoru satmasıyla başlamıştır.
 • 1982 yılında Antalya Tarım A.Ş. unvanıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam şirketimiz, 1986 yılında uluslararası bir ortaklık ile Hollandalı De Ruiter Seeds DRS yeni adıyla Monsanto firmasının Türkiye Distribütörlüğünü almış, sebze tohumları satışı ve pazarlaması alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.
 • 1988 yılında Antalya Çamköy’de kesme çiçek üretimine ve ihracatına başlayan firmamız, tarla bitkileri ve sebze tohumlarının ithalatı, yurtiçi ve yurtdışı pazarlanması ve benzeri konularda faaliyet göstermek amacıyla 1993 yılında Bursa Karacabey’de Agromar A.Ş. unvanıyla yeni bir şirket daha kurmuştur.
 • Kesme çiçek üretiminden sonra; 1996 yılında sebze fidesi üretimi amacıyla ilk fide üretim tesisi Antalya Fide A.Ş. kurulmuştur. Türkiye’de ilk kez aşılı fide 1998 yılında Antalya Fide A.Ş. işletmemiz tarafından üretilmiştir.
 • Daha sonra 1998 yılında Mersin’de Çukurova Fide A.Ş. ve Bursa’da Agromar Fide A.Ş. işletmelerini kurmuştur. 2004 yılında İzmir’de Ege Fide A.Ş., 2006 yılında Likya Fide A.Ş. işletmesi ve 2012 yılında da Dalgıçlar Fide A.Ş. kurulmuştur.
 • De Ruiter Seeds Monsanto - Antalya Tarım A.Ş. işbirliği ile Antalya Gaziler’de 2003 yılında araştırma ve deneme istasyonu kurulmuştur.
 • Süs bitkileri fidesi ve çeliği üretmek amacıyla 2003 yılında Antalya Tarım A.Ş. ve Alman Fleurnova GmbH firmalarının ortak yatırımı olarak, Antalya Pınarlı’da Fleurantalya A.Ş. kurulmuştur. Bu ortaklığın devamı olarak 2008 yılında Kenya’da Kentalya şirketi kurulmuştur.
 • Kesme çiçek üretim alanlarının genişlemesiyle; kesme çiçek üretiminin ve ihracatının yılın on iki ayında devam edebilmesi için 2000 yılında Isparta’da yayla şartlarında ve 2010 yılında da Burdur Çamlık’da kesme çiçek üretimine başlanmıştır.
 • Tohum üretimi, 2002 yılında Agromar A.Ş.’de hibrit mısır ve ayçiçeği tohumu ve 2005 yılında da ihracat amaçlı tohum işleme faaliyetlerine başlanmıştır.   Gıda sektöründeki faaliyetler, İzmir Kemalpaşa’da faaliyet göstermekte olan Medi Gıda A.Ş. 2001 yılında Antalya Tarım A.Ş. bünyesine dahil edilmiştir.
 • Islah projelerine, 2007 yılında Tübitak ve Sanayi Bakanlığı’nın desteği ile başlanmıştır. Antalya Tarım A.Ş. sebze tohumları ve Agromar A.Ş.‘de tarla bitkileri tohumları üzerinde ıslah çalışmalarına devam edilmektedir.
 • 13.06.2012 tarihinde TİTİZ AGRO GRUP kurularak bütün şirketleri çatısı altında toplamıştır.
Antalya Tarım, Antalya Fide, Fleurantalya, Antalya Tarım, Antalya Tarım AR-GE, Likya Fide 1 & 2, Çukurova Fide, Ege Fide, Medi Özel Gıda, Agromar ve Titiz Agro Grup A.Ş. işletmeleri TİTİZ AGRO GRUP olarak;
Tohum Üretimi, Fide & Aşılı Fide Üretimi, Gıda Üretimi, Süs Bitkileri Üretimi, Kesme Çiçek Üretimi ve AR-GE alanlarında Üretim, Satış – Pazarlama ve Islah olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

TİTİZ AGRO GRUP; tarımsal sanayi sektörünün en iyi ve seçkin şirketlerinin yer aldığı, Antalya merkezli bir şirketler topluluğudur. Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerinde kurulu modern tesislerinde tohum, fide, çiçek ve işlenmiş sebze üretmekte, ülkemiz gereksiniminin önemli bir bölümünü karşılamak yanı sıra, dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir. TİTİZ AGRO GRUP ileri teknoloji, yüksek kalite, kesintisiz araştırma-geliştirme ve koşulsuz müşteri memnuniyetine verdiği önemle, tarım sektörünün en büyük ve saygın kuruluşları arasında yer almaktadır.

TİTİZ AGRO GRUP’da insan, kurumsal gelişmenin odağıdır. İnsan aklı, bilgisi, emeği ve hayal gücü her zaman yüksek itibar görür ve koşulsuz desteklenir. Titizlik, mükemmeliyetçilik, yaratıcılık, çalışkanlık, dürüstlük ve sadakat temel nitelikler olarak tanımlanmıştır. “Çalışan Memnuniyeti” kurumsal yapının ana eksenlerinden biridir ve her düzeyde özenle gözetilir.

TİTİZ AGRO GRUP'daki mevcut iş fırsatlarını Yenibiris.com üzerindeki ilanlarımızdan takip edebilirsiniz.
Duyurulan pozisyonlara başvurabileceğiniz gibi ileride oluşacak pozisyonlarda da değerlendirilmek üzere şirketimize elektronik posta "Genel Başvuru" yapabilirsiniz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları