YBWEB01
Filtrele

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!

GEDİK HOLDİNG A.Ş.

Kurulduğu günden bu yana“ Müşterilerine sürekli değer yaratarak büyüme” düşüncesini kendisine misyon olarak belirleyen Gedik Topluluğu, bir Türk şirketi olarak 46 yıllık başarılı yolculuğun haklı gurunu duymakta ve bu gururu gelecek nesillere taşıyabilmenin çeviklik ve heyecanı içinde koşusuna devam etmektedir.     
İstanbul/Kurtköy bölgesinde 70 dönüm arazi içinde kurulu Gedik Kaynak Sanayi ve Ticaret A.Ş, 1963 yılından beri kendi markası olan GEKA ve GEKATEK kaynak elektrodları, telleri ile GEDİK WELDING kaynak makinelerini üretmekte ve dünya standartlarındaki yüksek kalitesi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarda öncelikli tercih nedeni olmaktadır. 
Gedik Holding’in üretim alanında yer alan diğer sanayi grubu, Gedik Döküm ve Vana Sanayi ve Ticaret A.Ş adı altında 1967’den beri İstanbul/Pendik’te 30 dönüm arazi içinde faaliyetini sürdürmektedir. Bu grupta TERMO markası ile buhar,su,gaz ve diğer akışkanlar için vana ve diğer armatürler üretilmekte, hassas döküm yöntemiyle üretim yapılmaktadır.
Geleceği şekillendirenlerle birlikte yoluna devam etmeye kararlı Gedik Holding, Sakarya’nın Hendek ilçesinde 261 Dönümlük arazi içinde Döküm, Vana ve  Kaynak  üzerine başlattığı yeni projelerle   yatırımlarına devam etmektedir.
Sermaye piyasalarında  1991 yılında  yerini alan ve bugün yurt çapında 29 şubeye ulaşan Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş ; yatırımcı sayısı,  işlem hacmi ve yaygın çalışma alanlarıyla sermaye piyasalarının en etkin aracı kurumlarından biridir.
2001 yılında kurulmasına karşın elektronik ticaret sektöründe  çok hızlı bir gelişim kaydeden Gedikgross.com, yapı market ürünlerinden….cep telefonlarına,bilgisayarlardan…bahçe ürünlerine kadar 100.000’in üzerinde ürün çeşitlerini Türkiye’nin her yerine ulaştırabilen Türkiye’nin en kapsamlı online marketidir. 
Ekonomik başarıların mutlak suretle toplumla bütünleşmesi ve toplumsal hedeflere yönelmesi gerektiğini toplumsal kalkınmanın zorunlu bir ihtiyacı olarak gören  Gedik Holding 1993 yılında   kurduğu Gedik Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı ile günümüze kadar eğitim alanında yaptıklarının mutluluğunu ve yarınlarda yapacaklarının heyecanını yaşamaktadır. Türkiye’nin en büyük ve alanında tek olma özelliğine sahip “Halil Kaya Gedik Kaynak Teknolojileri Anadolu Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulu”  2009-2010 eğitim yılında hizmete girecektir. Gedik Eğitim Vakfı (GEV)Türk Kaynak Teknolojileri Akademisi, 17Temmuz 2008 tarihinde Uluslararası Kaynak Enstitüsü(International Institute of Welding/ IIW)  Türkiye sorumlu üyeliğine seçilmiştir. Bu sorumluluk kapsamında, Kaynakla ilgili Türkiye’deki tüm uluslararası eğitimler ile bilimsel ve teknik faaliyetleri üyeleriyle birlikte  IIW adına yürütmektedir.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları