Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

THE YOUNG PROFESSIONAL PROGRAM

Gaziantep
 • 16.07.2019
 • 50 - 100
 • 2677 Görüntüleme

Job Description

SAP started in 1972 as a team of five colleagues with a desire to do something new. Together, they changed enterprise software and reinvented how business was done. Today, as a market leader in enterprise application software, SAP remains true to its roots. That’s why SAP engineer solutions to fuel innovation, foster equality and spread opportunity for employees and customers across borders and cultures.

SAP values the entrepreneurial spirit, fostering creativity and building lasting relationships with employees. SAP knows that a diverse and inclusive workforce keeps them competitive and provides opportunities for all. SAP believes that together SAP can transform industries, grow economics, lift up societies and sustain our environment. Because it’s the best-run businesses that make the world run better and improve people’s lives.

ISC is the sourcing partner of SAP Young Professional Program.

THE YOUNG PROFESSIONAL PROGRAM

The Young Professional Program is a free initiative delivered by the SAP Training and Development Institute. The program, which lasts for 3 months, is designed to give recent graduates the certifications and soft skills required to begin a career as an SAP Associate Consultant. At the end of the training, SAP TDI will work very closely with the YPP graduates to introduce them to a host of opportunities with SAP customers and partners.

HOW YOU BENEFIT:

Start your journey to become an SAP Consultant;Gain globally-recognized associate-level SAP Certifications;Learn directly from SAP experts;Experience classroom and workshop based training in SAP Technologies;Develop the soft skills needed to prepare you for successful job applications;Benefit from introductions to job opportunities within the SAP Ecosystem to help secure a position after the training.

Required Skills

 WHAT WE REQUIRE FROM A CANDIDATE:

 • Candidates must have the legal right to work in Turkey;
 • Candidates must be currently unemployed or employed in a part time/non-permanent role not related to career aspirations;
 • Candidates must be educated to at least Bachelor level in a major related to Business/IT/Engineering;
 • Candidates will preferably have graduated within the last 3 years with a GPA of 3 -proof of this may be requested;
 • Candidates must have a home in or around Gaziantep as travel / accommodation is not provided;
 • Candidates must have a keen interest in starting an SAP-related career involving travel;
 • Candidates should be fluent in English and Turkish, both written and spoken;
 • The program will start Mid-August 2019 and full-time availability from 9am – 6pm from Monday to Friday throughout the training period is essential.
 • The Program will last for 2 months.The language of the program will be English.
 • Please share an English version of your resume while  applying.

Summary Info

En Yeni İlanlar

Korunmuş Lezzetler Gıda Ltd Şti
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Bugün
Korunmuş Lezzetler Gıda Ltd Şti
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Bugün
ERAT İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DENETİM EĞİTİM DANIŞ. TİC. LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Bugün
Eskişehir
Bugün
B ' STUDIO
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Bugün
Ata Ltd. Şti.
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Bugün
CLİNİCMED-MEDİCLİNİCS
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Dura mühendislik yapı san ltd şti
Kocaeli - Kartepe, Kocaeli - Kartepe, Kocaeli
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ISC - International Solutions Consulting Ltd.

 

International Solutions Consulting

International Solutions Consulting
ISC , yurtiçinde ve yurtdışındaki şirketlere insan kaynakları ve insan kaynakları bilgi sistemleri konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Vizyon
İnsan Kaynakları ve Bilgi Sistemleri alanındaki tecrübe ve bilgimizi kullanarak uluslararası platformda etkin bir şirket olmak.
Misyon
Uluslararası platformdaki insan kaynakları, iş olanakları ve teknolojileri Türkiye’deki insan kaynakları ve iş olanaklarıyla birleştirmek.

Eleman Seçme ve Yerleştirme
Danışmanlığını yaptığımız şirketlerin ihtiyaç duyduğu sürekli, geçici ya da proje bazlı insan kaynaklarına ulaşmasını sağlamak:

 • Boş pozisyon ile ilgili iş tanımı ve profili belirlemek
 • Çeşitli kaynakları kullanarak (ilan, bilgi bankası v.b.) uygun adaylara ulaşmak ve başvuruları değerlendirmek
 • Pozisyona uygun görüşme sorularını ve örnek olay çalışmalarını dizayn etmek
 • Adaylar ile mülakat yapmak
 • Gerekli durumlarda referans kontrolü yapmak
 • Adaylarla yapılan mülakatların ve referans kontrollerinin sonuçlarını içeren raporları müşteriye ulaştırmak
 • Belirlenen tanım ve profile en uygun adaylardan oluşan kısa listeleri müşteriye iletmek
 • Müşteri ve adaylar arasındaki görüşmeleri düzenlemek
 • Adaylara başvuru ve görüşme sonuçlarını iletmek

Dışarıdan Kaynak Kullanımı

Outsourcing – Dışarıdan Kaynak Kullanımı
Şirketlerin, ana faliyetlerinde yoğunlaşarak operasyonel konularda daha az zaman harcamak, kaliteli personele ulaşmak, teknolojideki yeniliklerden faydalanmak ve böylece maliyetleri düşürmek istemeleri onları ‘outsourcing’ çözümünü seçmeye yönlendirir.
ISC olarak şirketlerin outsource etmeyi düşündüğü fonksiyonlar için uygun şirket ya da uzmanlara ulaşmalarında ve seçimlerinde onlara danışmanlık hizmeti veriyoruz.

SAP İnsan Kaynakları Danışmanlığı

SAP İnsan Kaynakları Danışmanlığı
Dünyada birçok şirkette kulanılmakta olan ERP (kurumsal kaynak planlama) sistemi SAP’nin İnsan Kaynakları Modülü’nde yurt içinde ve dışındaki şirketlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Projenin tüm aşamalarında müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.
Proje yönetimi:
Başarılı bir proje gerçekleştirebilmek için projede rol oynayan kaynakların etkin kullanılması ön şarttır. Zaman ve projede çalışan iç/dış insan kaynağının kullanımı planlanmalı ve plan düzenli olarak revize edilmelidir.
Mevcut durum analizi:
Bilgi sistem yazılımlarının başarılı uyarlanabilmesi için en önemli aşama mevcut durum analizidir. Bu fazda yapılan inceleme ile şirketin mevcut durumu ve gelecekte ulaşmak istediği bilgi düzeyi belirlenir. Böylece kullanılacak sistemin ve modüllerin incelenmesi, seçimi ve uyarlanması aşamalarında kaynak (zaman ve emek) kaybının önlenmesi temel amacımızdır.
ISC olarak yapı ve süreçlerinizi titizlikle analiz edip, sizin için en uygun çözümleri sunuyoruz.
Uyarlama
Sistemleri verimli bir şekilde kullanabilmek, kaynak kaybını en alt seviyeye indirebilmek için kaliteli bir analiz raporu hazırladıktan sonra uyarlamaların bu analize uygun şekilde yapılması ve test edilmesi gerekmektedir. Test aşamasında, kavramsal ve uyarlama hatalarının az olması başarının sırrıdır. Bunu sağlayabilmek için sistemi çok iyi bilen danışmanlarla çalışmanız gerekir.
ISC olarak sisteminizin fonksiyonlarının tümünü kullanmanızı sağlayarak, başarılı emplemantasyonlar yapmanızı sağlıyoruz.
Eğitim
Eğitimi ciddiye alarak sistemle ilgili günlük hayatta karşılaştığınız problemlere çözüm olabilecek, sistemi daha etkin kullanmanızı sağlayacak bilgileri size aktarıyor, sorularınıza en doğru cevapları alabilmeniz için çalışıyoruz.
SAP uzmanları Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı
ISC çalışanlarının hem İnsan Kaynakları hem de bilgi teknolojileri sektörü hakkında uzman olmaları, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, mevcut ihtiyaçlarını belirlemek konusunda bize avantaj sağlamaktadır. Müşterilerimizin kurum kültürlerine ve proje yapısına en uygun adaya ulaşma, seçme ve yerleştirme konularında danışmanlık yapıyor ve onlara en uygun çözümü geliştiriyoruz.
SAP’nin tüm modülleri için eleman ihtiyacınız konusunda size nasıl yardımcı olabiliriz?

 • Sürekli eleman temini
 • Kontratlı eleman temini
 • Freelancer danışman temini
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları