YBWEB03

Gayrimenkul Danışmanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 24.09.2018
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 1470 Görüntüleme

İş Tanımı

Türkiye’nin en hızlı gelişen sektöründe çalışmak istiyor,
Satış benim işim diyorsanız

Aranan Nitelikler

* İnsan ilişkilerinde başarılı, 
* Müşteri Temsilciliği alanında tecrübeye sahip
* Ekip çalışmasına inanan, 
* Özgüveni yüksek, girişimci ruha sahip, 
* İş ahlakına önem veren, 
* Sistemli çalışan, hedefleri olan 
* Yüksek kazanç hedefleyen, 
* İkna kabiliyeti yüksek, 
* 21 - 45 Yaş arası
Takım Arkadaşları Arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

TURYAP ALKENT TEMSILCILIĞI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Beşiktaş
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Esenyurt, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul
Bugün
TURYAP İKİTELLİ O.S.B. TEMSİLCİLİĞİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Başakşehir
Dün
ARTHUR MILLER REAL ESTATE
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Halic Property
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Beşiktaş
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Sarıyer
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
ERA GAYRİMENKUL HİZMETLERİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
25.02.2018
Coldwell Banker   VOG
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

KALE YAPI GAYRİMENKUL

Yıllardır emlak sektörünün içinde olan İbrahim Coşkun'un 2013 sonunda hizmete açtığı firma Kale Yapı ismi ve uzman kadrosuyla hizmet vermeye başladı. Sektörü birçok uzmanla deneyimlemek, mutfağında gözlemlemek amacıyla, birçok firmada uzun süre çalışmalar yapmıştır. Bu sistemde, en önemli unsurun “güven ve sonsuz hizmet” olduğu bilinciyle, gayrimenkul sektöründe farklı bazı çalışmaların da olması gerektiğine inanarak, çalışma alanını bu unsurlarla birlikte yürütmeye başlamıştır. 

"İnsanların barınma ihtiyacı,ana ihtiyaçların başında gelir" düşüncesinden feyz alarak; barınmak için "ev" kavramının önemini,"Kale" ismiyle daha güvenilir hale getirmeyi amaçlamıştır. Standart gayrimenkul hizmetlerinin haricinde, sıfır konut projelerini de bünyesine katarak, bölge ve daire tipi özelliklerindeki seçeneklerin de artmasını sağlamıştır. Bu seçeneklerin en çok olduğu ve gelişime en açık metropol ilçeleri olan Esenyurt ve Beylikdüzü’nde, her kesime ve bütçeye hitap eden bu bölgede, en doğru yatırımların yapıldığını söylemektedir. Bu bölgelerde, "ister al otur, ister kiraya ver" sloganı da, güven unsurunun sonucu olarak, daha pozitif sunumlar yapmalarına vesile olmaktadır.

Bu hizmetler içinde en önemlisi, daireyi satın aldıktan sonra, kredi ödeme güçlüğü çeken kişilerin endişesini ortadan kaldıracak bir uygulama olmasıdır. Hatta daha ileri boyutlara varan sorunlarda, daireyi satıp, kredi borcunu kapama garantisi vermektedir.İşini ve müşterisini sahiplenen bir firma olarak, sunduğu hizmette güven unsurunun hep arkasında olan Kale Yapı, ekibinin gelişimine de öncelik vererek, sağladığı sürekli özel eğitimlerle, hem sektör bilgilerinin yenilenmesi, hem de çağın tüm gereksinimi olan tüm teknik ve bilgi donanımına sahip olacak ekibini geliştirmektedir. Kale Yapı, bu eğitimlerin, müşterilerinin doğru bilgiye ulaşmaları ve en uygun gayrimenkule sahip olmaları açısından çok önemli olduğunun farkındadır.

Kendi bölgesi ve İstanbul’da gelişime açık bölgelerde uzman deneyime sahip olan Kale Yapı, bu deneyimini yaymak amacıyla, şubeleşmeye giderek, tüm eğitim ve bilgi birikimlerini yansıtarak, müşterilerine verdiği bu farklı hizmetleri yaymayı amaçlamaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları