YBWEB01

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Ankara
  • 14.11.2019
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 1193 Görüntüleme

İş Tanımı

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Aranan Nitelikler

Ankara Sincan 'da bulunan kolejimizde görevlendirilmek üzere part time, alanında uzman, pratik , hızlı çalışan; kulüp faaliyetlerinde ve özel gün hazırlıklarında aktif çalışabilecek ,becerikli Görsel sanatlar öğretmeni aranmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Angora Sınav Koleji
Ankara Çankaya
Bugün
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

İSTANBUL AKADEMİ EĞİTİM HİZM.TİC.LTD.ŞTİ

İş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı korunmanın en etkin yöntemlerinden birisi; çalışanların yaptıkları işlerde yeterli bilgiye sahip olmalarıdır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunun 16. ve 17. Maddeleri gereği işveren; İşyerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve sürdürülebilmesi amacıyla çalışanları işyerinin özelliklerine göre bilgilendirmek ve eğitimler vermek zorundadır. İstanbul Akademi OSGB; konusunda tecrübeli uzman ve hekim eğitmenleri ile işletmenizin özelliğine uygun iş sağlığı ve güvenliği eğitim ihtiyaçlarını doğru belirleyerek çalışanların bilgilendirilmesine önemli katkıda bulunmaktadır.

Yapılan iş ve o işyerindeki riskler hakkında çalışanların bilgilendirilmesi güvenlik kültürünün en önemli adımıdır. Eğitimli ve bilinçli çalışanlara sahip olmak iş kazası ve meslek hastalıklarının en düşük seviyede, verimin de en üst seviyede olmasını sağlayacaktır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları