YBWEB03

KAYSE ENDÜSTRİYEL MAMÜLLER SANAYİ TİCARET A.Ş

KAYSE END. MAM. SAN. TİC. A.Ş. 

2006 yılında kurulan KAYSE, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen markaları arasında yer almakta ve imalat sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

KAYSE, uzman mühendis kadrosu ile paslanmaz fleks hortumlar,metal kompansatörler , kauçuk kompansatörler,seviye-akış-sıcaklık kontrol cihazları üretimleri konularında faaliyet göstermektedir. KAYSE ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

KAYSE’nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. KAYSE, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan KAYSE, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

KAYSE, hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek kalite ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. KAYSE, marka değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. KAYSE, özellikle üretim sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

KAYSE, ürünlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın marka yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektedir.Büyük küresel firmalarla sağlanan sinerji de bu süreçte çok önemli katkılarda bulunmaktadır.

Türkiye'de değişimin öncüleri arasında yer alan KAYSE, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. KAYSE, sahip olduğu geniş üretim, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

KAYSE, gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, KAYSE’nin hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir.

Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında, uluslararası, güçlü işbirlikleri ile yoluna devam eden KAYSE, 36 ülkede kullanılan dünya standartlarında ürünleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

www.kayse.com.tr

DIŞ TİCARET SORUMLUSU
KAYSE ENDÜSTRİYEL MAMÜLLER SANAYİ TİCARET A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul
Son 1 Ay

Firmanın Tüm İlanlarını Listeledik

Daha Fazlası İçin : Ana menüdeki "İş Bulma Sihirbazını" kullanabilirsin.