YBWEB01

KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş.

KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş.

KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi kurulduğu günden bugüne ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyerek Türkiye’de bilişim alanında yerini almıştır ve bugün kaliteli ve güvenilir bir yazılım şirketi, örnek bir girişimci olarak hizmet vermektedir. Ülkemizdeki KOBİ’leri teknoloji ile buluşturmayı ve bunu en ileri seviyeye taşımayı hedefleyen KMK, sahip olduğu bilgi ve donanımları KOBİ’lerle paylaşarak her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

KMK stratejisi, araştırma ve geliştirme üzerine sürekli yatırım yapma temelleri üzerine atılmıştır. Bu strateji yenilikçi, oldukça etkili, kullanışlı, kullanımı kolay, yüksek kalite ve dünya standartlarında milli iş yazılımları üretilmesini olanaklı kılmaktadır.

KMK müşterileri ile ve iş ortakları ile güven ve karşılıklı yarara dayalı güçlü sürekli ilişkiler kurma azmindedir. KMK faaliyet gösterdiği ülkelerde yasalara uygun davranıyor ve kurumsal yönetim uygulamalarına bağlı hareket etmektedir.

İnsan Kaynakları Politikamız
KMK insan kaynakları politikalarının başlıca hedefleri, çalışanların motivasyonunu yüksek tutmak, KMK’ ya bağlılıklarını güçlendirerek verimli işler ortaya çıkmasını sağlamaktır. KMK yönetim felsefesi, çalışanların vizyon ve misyona sahip olması, hedeflerin paylaşımı ve kişilere yetki ve sorumluluk verilmesine dayanır. KMK, insana yatırım yapmayı temel ilkelerinden biri olarak benimsemiştir. KMK’ nın başarısının arkasında kaliteli ve eğitimli insan gücü yatmaktadır.

Geleceğe birlikte yürüyelim
Şirket vizyon ve hedeflerini açık olarak personelimizle paylaşıp tamamen dürüst ve bir bütün olarak çalışmayı tercih ediyoruz. Sözümüzün arkasında duruyor, bunun takipçisi oluyoruz. Rekabeti seviyor ve olumlu sonuçlara doğru rekabeti destekliyoruz. Biliyoruz ki başarılarımızın altında KMK’ yı oluşturan bireylerin katkıları yatıyor. İşimizin önemli ve hayatımızın bir parçası olduğunu biliyor ve bu nedenle çalışma ortamını rahat ve eğlenceli hale getirebilmek için çaba sarf ediyoruz. Şirket imkânlarını en iyiye ulaşmak için çalışanların kullanımına açıyoruz.

Eğer iyi bir eğitim aldığınıza ve kendinizi iyi yetiştirdiğinize inanıyor, bilişim alanında iyi olduğunuzu düşünüyor, genç ve dinamik bir kadro ile birçok başarılara imza atmak istiyorsanız ilanlarımıza başvuruda bulunarak bize katılabilirsiniz.

Yazılım Satış Yöneticisi
KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Son 1 Ay

Firmanın Tüm İlanlarını Listeledik

Daha Fazlası İçin : Ana menüdeki "İş Bulma Sihirbazını" kullanabilirsin.