YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Bölge Satış Müdürü

Bursa, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Malatya
  • 18.10.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 7174 Görüntüleme

İş Tanımı

Kronos Metal Ticaret ve Sanayi A.Ş.; Makine, Metal, Çelik köprü bakımları, Çelik konstrüksiyon, Gemi, Rafineri, Otomotiv, Cam, Mermer, Granit, Seramik, Mutfak eşyaları, Beyaz eşya, Mobilya, Sujeti Kesim, Kumlama ve Boya,....v.b. sektörlerine; Kumlama Yüzey Temizleme Abresivleri - Tribünlü, Basınçlı, Vakumlu Makine ve Makine Yedek Parçaları – Kişisel Koruyucu Ekipmanları, Yüksek Karbonlu Çelik Gritler, Yüksek Karbonlu Granül & Bilye (shot), Paslanmaz Çelik Granil & Bilye (shot), Kahverenkli Alüminyum Oksit Kum, Beyaz Alüminyum Oksit Kum, Pembe Alüminyum Oksit Kum, Garnet Kumu (Kumlama ve Sujeti Kesim), Cam Küre,Cam Grit, Bor Karbür Kumlama Nozulları (T tipi, Venturi, Double Venturi, Açılı, Sulu kumlama nozulları, Sujeti kesim nozulları,...v.b.), Kumlama Nozul Tutucuları, Kumlama Tabancaları (Otomatik ve Manuel Kumlama Tabancaları), Kumlama makineleri (Otomatik ve Manuel Kumlama Kabinleri), Boru İçi Kumlama Makineleri ve Yedek Parçaları, Kumlama Maskesi, Kumlama Tulumu, Kumlama Başlığı, Kumlama Hortumu, Kumlama Eldiveni, Yüzey Pürüzlülüğü Ölçüm Cihazı Ve benzeri makine ve yedek parçalarının üretim ve tedariki. Havalı - Airless Boya Ekipmanları ve Yedek Parçaları; Otomatik ve Manuel Boya Tabancaları, Otomatik ve Manuel Boya Desen Uygulama Tabancaları, Otomatik ve Manuel Boya Tabancaları Yedek Parçaları, Otomatik ve Manuel Karıştırıcılı Boya Tankları & Kazanları, Boya Proses uygulama yardımcı ekipmanları (maske, hortum, manometre, şartlandırıcı, filtre,.. v.b.), Airless Boya Tabancaları, Airless Boya Tabancaları Yedek Parçaları, Airless Boya Pompaları, Boru İçi Boya Makineleri ve Yedek Parçaları, Boya ve Kaplama Kalınlığı Ölçüm Cihazları, ve benzeri makine ve yedek parçalarının üretim ve tedariki. Yukarıda tanımı yapılan hammadde, makine ve ekipmanların üretim ve tedarikinde yurtiçi ve yurtdışında kendi bünyemizde istihdam ettiğimiz kendi alanlarında deneyimli personellerimizle faaliyet göstermektedir. 1999 yılından bu yana firma kurucularımızın tecrübe ve kazanmış olduğu bilgi birikimi, profesyonel hizmet anlayışı ile sahip olduğu etkili yönetim ve kalite anlayışını birleştirerek birçok başarılı projeye imza atmış bu başarıyı markalaştırmak ve kurumsallık adına ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Aşağıda belirtilen vasıf ve tecrübeye sahip personel aramaktayız.

Aranan Nitelikler

* Üniversitelerin 4 yıllık Makine, Metal, Malzeme, Metalurji, Mekanik ve benzeri teknik bölümlerinden ve/veya endüstriyel teknik satış & Pazarlama bilgisine / tecrübesine sahip 4 yıllık üniversite mezunu,
* 25 ila 40 yaşları arasında bay,
* En az 3 yıl endüstriyel teknik satış ve pazarlama tecrübesine sahip,
* Türkiye genelinde endüstriyel müşteri portföyüne sahip,
* Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek,
* İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneği yüksek, aylık satış hedeflerini gerçekleştirmek için sonuç odaklı çalışan, 
* Uzun süreli çalışma / kurum aidiyet bilincinde ve satış & pazarlama alanında kariyer hedefleri olan,
* MS Office programlarına hakim,
* Seyahat engeli olmayan,
* B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan,
* Türkiye genelindeki bölgelerimizde aktif saha satış görevinde çalışacak.

Not: Sadece online, fotograflı olan kişilerin başvuruları kabul edilecektir.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BY ISITMA SOGUTMA KLIMA HAVALANDIRMA SAN.VE TİC.A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ARRAY MOBİLYA RAYLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
HELS ENDÜSTRİYEL
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
SAHINOGLU BRONZ PRES DOKUM TIC SAN AS
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BOĞAZİÇİ BORU
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
ALFA ELEKTRONİK SENSÖR A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ALFA ELEKTRONİK SENSÖR A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ALFA ELEKTRONİK SENSÖR A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Kronos Metal Ticaret ve Sanayi A.Ş.

 Firmamız ticari faaliyetine KRONOS METAL TİC. ve SAN. A.Ş. olarak Çelik, Alüminyum ve diğer malzemelerin imalat, Montaj, Raspa – Boya – İzolasyon - Kaplama sektöründe hammadde ve makine – makine ekipmanları temininde faaliyet göstermektedir. 1999 yılından bu yana firma kurucularımızın tecrübe ve kazanmış olduğu bilgi birikimi, profesyonel hizmet anlayışı ile sahip olduğu etkili yönetim ve kalite anlayışını birleştirerek birçok başarılı projeye imza atmış bu başarıyı markalaştırmak ve kurumsallık adına ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

• Makine, Metal, Çelik köprü bakımları, Gemi, rafineri, otomotiv, mutfak eşyaları, beyaz eşya,....v.b. sektörleri çelik, alüminyum ve diğer metallerin boya öncesi temizlenmesinde ve/ veya boya temizliği işlemlerinde Tribünlü, Vakumlu, Basınçlı ve kuru /havalı kumlama makinelerinde kullanılan Çelik Grit, Çelik Bilye (shot), Paslanmaz Çelik Bilye (shot), Silisyum Karbür, Cam Küre, Garnet, Alüminyum oksit kum ve Bu hammaddelerin uygulamasında kullanılan Makine ve Makine ekipmanlarının tedarikini yaparak müşterilerimize sunmaktayız. Menşei; Fransa, Almanya, Ukrayna.

• Makine, Metal, Çelik köprü bakımları, Gemi, rafineri, otomotiv, mutfak eşyaları, beyaz eşya,....v.b. sektörleri çelik, alüminyum ve diğer metallerin boya uygulaması ve/ veya boya hazırlama işlemlerinde Havalı, Elektrikli otomatik ve manuel boya tabancaları, boya tabanca ekipmanlarının tedarikini yaparak müşterilerimize sunmaktayız. Menşei; Fransa, Almanya, Japonya.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları