YBWEB02

Stajyer - Dönemsel -Ledaydinlatma.com ürün girişi

İstanbul Avrupa Yakası
  • 22.05.2017
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 9871 Görüntüleme
LedYapı Aydınlatma San.Tic.Ltd.Şti Stajyer - Dönemsel -Ledaydinlatma.com ürün girişi İş İlanı

İş Tanımı


İş Tanımı:

LedYapi Aydınlatma olarak İstanbul Şişhane'de bulunan bir aydınlatma firmasıyız. Kendini internet veri girişi yöneticiliği alanında geliştirmek isteyen arkadaşlar başvurabilirler. Firmamıza ait ledaydinlatma.com web sitesinin  e-ticaret sitesinin ürünve içerik veri girişi (kategori girişi, ürün girişi ve yönetimi vb ) yönetimlerinde görev alacak bilgisayar kullanmayı bilen stajyer çalışma arkadaşları arıyoruz.Firma Tanımı

LedYapı Aydınlatma, aydınlatma sektörümüzün güçlü ve köklü LED aydınlatma firmalarından biriyiz. Ledionopto firmasının ortadoğu distribütörlüğüyle başladığımız LED aydınlatma sektöründe hızlı bir büyüme ivmesi yakaladık. Sonraki yıllarda Toshiba, LG, Jupiter ve Vestel LED Aydınlatma bayiliklerimiz başladı. Bankalar Caddesinin girişinde Türkiye deki ilk Vestel LED Aydınlatma Mağazasını açtık. Ayrıca Beyoğlunda 1000 m2'lik Genel Merkez binamız bulunmaktadır.

İstanbul merkezli olan firmamız bir çok iyi ve prestijli projeye LED Aydınlatma  ürünleri tedarik etmektedir. 5 Yıldızlı yeni otel projelerinin çoğunda LedYapı imzası vardır. Kaliteli ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve artan müşteri taleplerine yetişmek için bizlerle birlikte çalışacak mesai arkadaşları arıyoruz.

Ürünlerimizi ve neler yaptığımızı daha iyi anlamak için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.

www.ledaydinlatma.com

Aranan Nitelikler

Aranan Nitelikler

  • İyi derecede bilgisayar ve internet kullanabilen,
  • Edebi yazım kurallarına hakim,
  • Photoshop kullanabilen
  • Sorumluluk sahibi,
  • Hızlı ve çalışkan,
  • Çabuk öğrenip uygulayabilecek.


Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MARMARA TANITIM FUARCILIK ORG. REKL. TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

MARMARA TANITIM FUARCILIK ORG. REKL. TİC.A.Ş

Marmara Fuarcılık Hakkında:
1999 yılında kurulmuş olan Marmara Tanıtım Fuarcılık, faaliyete başladığından bu yana istikrarlı şekilde sürdürdüğü sektörel fuarlarıyla piyasada kendine haklı bir yer edinmiş fuar firmalarındandır.
İşlerinde uzman kadro ile çalışan Marmara Tanıtım Fuarcılık, organizasyonun en ince ayrıntılarına kadar hesaplanmış, hizmetin ön planda tutulduğu fuarlar düzenlemeyi ilke edinmiştir. Firmamız fuarlarını ve fuarlardaki kalitesini her yıl arttırarak uluslararası standartlara ulaştırmayı hedeflemektedir.

www.marmarafuar.com.tr

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları