Organizasyon Asistanı

Ankara
  • 13.01.2020
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 2497 Görüntüleme

İş Tanımı

Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz Tiyatro, Eğitim, Konser, Kişisel gelişim, Çocuk ve Avm etkinlik organizasyonlarımızda yardımcı olacak etkinliğin pazarlanmasında, planlanmasında ve yönetiminde Organizasyon Asistanı olarak görev yapabilecek Part-time, Full-time veya Dönemsel çalışabilecek prezentable takım arkadaşları aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

-Seyahat engeli olmayan,
-Esnek çalışma saatlerinde çalışacak, güvenilir,
-Kültür-sanat ile ilgi ilgili olması,
-Dış görünüşüne dikkat eden ve prezentabl,
-Kendisine verilecek iş yüküne uyum sağlayabilecek,
-Gerekli tüm işlerin takip ve düzeninde temsil kabiliyetine sahip,
-Randevu organizasyonlarını, toplantı ve telefon trafiğini yönetecek,
-Pratik, yetenekli.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara Yenimahalle, Ankara Çankaya, Ankara Çankaya
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, İzmir, Antalya, Ankara
28.05.2019
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Antalya, İzmir, Ankara
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

MAD ENTERTAINMENT

MAD Organizasyon olarak sadece eğlence, kültür ve sanat alanlarında değil aynı zamanda tüm kurumsal projelerde yenilikçi, sıradışı ve kusursuz organizasyon hizmetimizle boy göstermekte, çözüm ortaklarımıza unutulmaz bir deneyim yaşatmaktayız.

MAD Organizasyon, şehir merkezlerinde yaşayan ve eğlenceyle iç içe bir yaşam süren insanların yanı sıra şehir merkezlerine uzak bölgelerde yaşayan ve eğlence dünyasıyla ilişkisi bulunmayan, bu nedenle eğlenceyi büyük bir lüks olarak gören insanların da muhteşem etkinliklerle buluşmasını sağlamaktadır. MAD Organizasyon, eğlenceyi televizyon ekranlarından hayata taşımakta ve canlı canlı birbirinden etkileyici gösterileri insanlara sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

EN TEMEL İLKEMİZ:

Herkesi hayatı boyunca en az bir kez bir MAD Organizasyon etkinliği ile buluşturmak ve herkesin en az bir kez bizim sayemizde eğlenmesini ve unutulmaz bir anı kazanmasını sağlamaktır.

Kurum ve kuruluşların dönemsel olarak belirledikleri iletişim stratejileri doğrultusunda onlara hedef kitlelerinin bir araya geleceği ve doyasıya eğleneceği etkinlikler sunmayı görev edinen MAD Organizasyon, etkinlik projelerini özgün ve sıradışı fikirlerle geliştirmekte ve daha önce görülmemiş konseptler ile sunmaktadır.

Kusursuz ve kaliteli hizmet anlayışımız, genç, dinamik, yenilikçi ve ekip ruhuyla hareket eden ekibimizin enerjisi ile birleştiğinde ortaya muhteşem etkinlikler çıkmaktadır.

HAYAL GÜCÜMÜZLE DAHA GENİŞ UFUKLARA AÇILIYORUZ!

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları