YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Departman Asistanı

Kocaeli, İstanbul - Gebze, Kocaeli - Gebze, İstanbul Anadolu Yakası
 • 02.01.2017
 • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
 • 12172 Görüntüleme

İş Tanımı

Makina sektöründe faaliyet gösteren, Türkiye'nin en büyük kesici takım üreticisi olan, kesici takım sektöründe kullanılan delici, vidalı, kesici ve testere ürün gruplarında hizmet veren şirketimizde görev almak üzere "Departman Asistanı" aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

 •          Yöneticisinin kurum içi ve kurum dışı iletişimini sağlamak, 
 •          Ajanda ve iş takibini sağlamak, 
 •          Raporlamaları, yazışmaları ve dosyalama sistemini takip etmek, 
 •          Yöneticisinin zaman yönetimine yardımcı olmak, 
 •          Yöneticisinin telefon, yazışma, gönderi ve kayıtlarının koordinasyonunu sağlamak, 
 •          Toplantı ön hazırlığını yapmak ve toplantı odalarının organizasyonunu sağlamak, 
 •          Sunum, rapor vb. konularda yöneticisine yardımcı olmak, 
 •          Toplantı notlarını tutmak, arşivlemek ve toplantıda belirlenmiş işlerin terminlerine göre takibini sağlamak,
 •          Departmanın seyahat organizasyonunu düzenlemek, uçak, otel rezervasyonlarını ve yurtdışı vize işlemlerini takip etmek,  
 •          Üniversitelerin büro yönetimi sekreterlik veya halkla ilişkiler bölümlerinden mezun,
 •          Tercihen İyi seviyede İngilizce bilen,
 •          MS Office programlarına hakim,
 •          Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli,
 •          Prezentabl, sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü,
 •          Dikkatli, titiz ve düzenli çalışmayı alışkanlık edinmiş,
 •          Dış görüntüsüne dikkat eden,
 •          Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi gelişmiş,
 •          Disiplinli, sorumluluk alabilen ve gizlilik kurallarına riayet eden,

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul - Gebze, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
EMA AYAKKBI A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
OFTON İNŞAAT TUR. VE YAT.SAN.TİC.A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Patika İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitim ve Danışmanlık
Antalya, Türkiye
Son 1 Hafta
Batı Göz Sağlık Grubu
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
SAHINOGLU BRONZ PRES DOKUM TIC SAN AS
İstanbul - Gebze, İstanbul Anadolu Yakası
19.09.2017
My Job Executive Search & Selection
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
26.03.2017
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
16.01.2017
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
04.12.2016
BENZER TÜM İLANLAR

YILDIZ HOLDİNG AŞYıldız Holding

Türkiye’nin lider gıda markası Ülker’i de bünyesinde barındıran Yıldız Holding bugün, yurtiçinde ve yurtdışında yatırımları, inovatif ürünleri, kalite odaklı üretim anlayışı ve müşterisine verdiği değerle hızlı tüketim alanında öncü rol oynuyor.
 

Yıldız Holding, geleneksel üretim alanı olan bisküvi ve çikolata başta olmak üzere ambalaj, bilişim, hizmet, ticaret ve pazarlama gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketleriyle, üretim hacmi, satış gücü, ürün çeşitliliği ve toplam dağıtım alanı bakımından pek çok kategoride öncü ve lider bir kuruluştur.
 

Gıda alanında dünyada tanınan bir “Türkiye markası” olan Ülker markasının da sahibi olan Yıldız Holding 29.000 çalışanı, yurtiçi ve yurtdışındaki toplam 42 fabrikası, 220 bin noktaya ulaşan dağıtım ağı ve 9,1 milyar dolara ulaşan cirosuyla Türkiye’nin en güçlü kuruluşları arasında yer alıyor.

Tek çeşit bisküviden global markalara...
 

1944 yılında Sabri ve Asım kardeşlerin emek ve çabalarıyla tek çeşit bisküvi üreten atölye, bugün genç kuşakların yönetiminde global markaları da bünyesinde barındıran dev bir topluluğa dönüştü. Ülker markasının da temellerinin atıldığı, yıllık 75 ton bisküviyi birkaç kazan, küçük bir fırın ve 3 işçiyle üretildiği bu girişim, o günün Türkiye’si için umut verici bir başlangıçtı ve arkası hızla geldi.
 

Yıldız Holding’de büyümenin ana eksenini geçmişte olduğu gibi bugün de “gıda” oluşturuyor. Holding çatısı altındaki Bisküvi-Çikolata-Şekerleme Grubu ile Gıda ve İçecek Grubu, 160 markası ve 2.700’ü aşkın ürün çeşidiyle tüketiciye doğrudan ulaşıyor. Bu iki grup tüketicilerin beslenme konusundaki tüm taleplerini karşılamakla kalmıyor, onların gelecekteki olası taleplerini de öngörerek yarının ürünlerini planlıyor. Ar-Ge, İş Geliştirme ve Yurtdışı Yatırımlar Grubu, Holding bünyesindeki diğer grupları ürün, pazar ve yeni yatırım alanları konusunda destekliyor. Ülke dışındaki yatırımları yönetiyor. Bilişim Grubu ile Ambalaj Grubu, hem Yıldız Holding gruplarının ihtiyaçlarına yanıt veriyor hem de sektörde vizyoner yaklaşımlarıyla büyümesini sürdürüyorlar.  Gayrimenkul Yatırım Grubu da yeni bir iş alanı olarak gelişiyor.

Başarılarıyla küresel düzeyde dikkat çeken Yıldız Holding, stratejik ortaklık için dünya devlerinin de tercih ettiği kuruluşlardan biri oldu. Her biri kendi alanında önemli küresel markalar Kellogs, Hero Baby ve Cargill gibi dev gıda şirketleriyle gerçekleştirdiği stratejik ortaklıkların yanı sıra dünya premium çikolata sektörünün lideri Godiva’yı bünyesine katarak küresel işbirlikleriyle, dünya ekonomisine entegre oluyor.

Yıldız Holding Kazakistan, Suudi Arabistan, Ukrayna, Cezayir, Romanya ve Mısır’daki fabrikalarıyla yurt dışında da üretim gerçekleştiriyor. Ayrıca Pakistan’daki tesislerin yapımı devam ediyor.
 

Yıllık cirosunun yüzde 1.5’ini her yıl araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayıran Yıldız Holding, dünyadaki akımları yakından takip etmekle yetinmiyor; bilgi yönetimi, inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarıyla bu trendlerin oluşmasına da katkıda bulunuyor.
 

Topluma katkı...
 

Holding şirketleri faaliyet gösterdikleri alanlarda sanayiye yaptıkları katkıların yanı sıra Türkiye’de üretilen tarımsal hammaddelerin endüstride değerlendirilmesinde de önemli rol oynuyor. Türkiye’nin en büyük tarımsal hammadde alıcılarından olan Yıldız Holding bu niteliğiyle Türk çiftçisinin de destekleyicisidir.

Yıldız Holding kurulduğu günden bu yana, Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmanın yanı sıra, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleriyle de ülkemizin toplumsal gelişmelerine yönelik çalışmalarda bulunuyor. İnsan odaklı hizmet anlayışını benimseyen Yıldız Holding, toplumla olan ilişkisini sadece üretimle sınırlamayıp, çevre, spor, eğitim, sağlık ve sanat konularında projeler hayata geçiriyor.
 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları
Firma skoru
İnceleme
%4
Değerlendirme
%0
Cevaplama
%0