YBWEB02
Filtrele

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!

MAS-DAF MAKİNA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

1977'den bu yana tesisat sektöründe aralıksız olarak hizmet veren Mas Grup, bir pompa üreticisinden beklenilenin ötesinde; akışkanların ve enerjinin etkin kullanımına odaklı üretim anlayışı ile doğal kaynakların yani yaşamın sürdürebilirliğine hizmet etmektedir.

Bünyesinde 1 profesör, 1 danışman, 26 mühendis, 7 tekniker, 142 işçi, 37 mavi yakalı personel bulunduran Mas Grup, ISO 9001 kalite belgesinin yanısıra UL, FM, NFPA 20, TSE, CE, GOST, UKR Sepro kalite belgelerine de sahiptir. Bugün ülke çapında 100'ü aşkın bayisi bulunan, 50'den fazla ülkeye ihracat yapan ve sürekli olarak kendisini geliştirmeyi ilke edinen Mas Grup, iç ve dış pazarlarda rekabet gücünü arttırmak ve daha kaliteli hizmet vermek amacıyla 2006 yılında toplam 40.000 m² alan üzerine kurulu, 20.000 m² kapalı alana sahip Düzce fabrikasını hizmete açmıştır.

Geliştirdiği üretim teknikleri, en son teknoloji ile kurulu makine parkı, 16 kişilik Ar-Ge ekibi ve uzman kadrosuyla pompa sektöründe hep en iyiyi hedeflemiş, sektöründe öncü olmuştur.

Ar-Ge departmanımızda; konusunda uzman 16 teknik personel, kendilerine tahsis edilmiş 3 adet CNC işlem merkezi ve bilgisayar donanımlı en son teknoloji ile donatılmış test istasyonlarında tasarım yapan ve pompa sektöründe yeni model geliştiren sayılı firmalardan biridir.

Her zaman en yüksek kalitede servis hizmeti vermeye kendini adamış yetkili ve eğitimli mühendisleri ve teknisyenleri ile ülke çapında geniş servis ağına sahip Mas Grup, müşterilerine cevap verebilmek, sorunlarını belirlemek ve güvenilir çözümler sunabilmek için her zaman daha iyiyi hedeflemektedir.

Firma olarak temel felsefemiz; yasalara ve ticari ahlak kurallarına uygun davranarak, tüketicinin korunmasına ve bilinçlenmesine önem vermek, müşteri ile bütünleşmeyi ön planda tutarak hep ileri teknoloji ve kalite arayışında olmak, insan kaynakları yönetiminde yeni akımlara yer vererek, çalışanını ve müşterilerini memnun edecek bir sistem kurmaktır.
 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları