YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

İngilizce Öğretmeni
Mat-Fen Egitim Saglik Insaat Yayincilik Ticaret Ltd.Sti.
Ankara - Çankaya
Dün
Müzik Öğretmeni
Mat-Fen Egitim Saglik Insaat Yayincilik Ticaret Ltd.Sti.
Ankara - Çankaya
08.11.2019
Anaokulu Öğretmeni
Mat-Fen Egitim Saglik Insaat Yayincilik Ticaret Ltd.Sti.
Ankara
05.11.2019
Firmanın Tüm İlanları

İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı

Ankara, Ankara Çankaya
  • 04.11.2019
  • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
  • 6927 Görüntüleme

İş Tanımı

Görev ve değer odaklı bir şirkette kariyer mi arıyorsunuz? Ekip çalışması ve ruhunu teşvik eden ve daima birbirini destekleyen bir kurumun parçası olma fırsatını kaçırmayın.

Bir kurumun aynı zamanda bir toplum olabileceğine ve kendini adamış bireylerden oluşan bir toplumun da bu ülkede eğitim hizmetlerinin uygulanmasında bir fark yaratabileceğine inanıyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz?

Basitçe ifade etmek gerekirse, bu bir işten fazlası... Çalışanlarımız binlerce kişinin hayatını etkilemekte ve ülkemizin gelecek kuşaklarını şekillendirmektedir.

Kurumumuzun sektörde uzun yıllar varlık göstermesinin yanı sıra, Türkiye'de Eğitim sektöründe başarıya dayalı mükemmel bir itibari vardır.

Kariyer gelişiminizi hızlandırmak istiyorsanız, ilk günü düşünmeyi bırakmalı ve bunun yerine ilk yılı ve ötesini düşünmeniz gerekmektedir.

Size sunulan teklif , Ankara merkezli lider bir eğitim kurumu olan MATFEN EĞİTİM KURUMLARI'nda becerilerinizi geliştirebileceğiniz, kendi bilgilerinizi projelere uygulayabileceğiniz,şirket içi ve harici eğitimlerden faydalanabileceğiniz ve İnsan Kaynakları alanında profesyonelliğe giden bir kariyer fırsatıdır.

İlgileniyorsanız, bir İnsan Kaynakları çalışanı olarak ilk yılın sizin açınızdan nasıl geçeceği burada anlatılmıştır.

Aranan Nitelikler

Bu pozisyon için en önemli performans hedefi;rekabet avantajı sağlayacak insan kaynağının elde edilmesini, elde tutulmasını, bireysel ve kurumsal performansın arttırılmasıyla ilgili politika ve stratejilerin oluşturulmasını sağlayan ve izleyeceği tüm süreçlerde kurum üst yönetimi ile çalışanlar arasında stratejik köprü görevini görebilecek İnsan Kaynakları Departmanının kurulmasıdır.

Bir yıllık süre içinde gerçekleştireceğiniz tüm faaliyetlerde tarafınıza dışarıdan atanmış olan profesyonel danışman/danışmanlar eşlik edecek olup, tüm sistem kurulumu sizin de içinde olduğunuz proje ekibi ile birlikte gerçekleştirilecektir.

  • İlk haftada; tüm yönetim ekibiyle ve insan kaynakları danışmanları ile tanışma gerçekleştirilecek olup, devam eden amaçlara ve ihtiyaçlara uygun olarak Şirketin misyonunu, vizyonunu ve değerlerini anlamanız beklenecektir. 
  • İlk ayda; kurum misyon,vizyon ve değerlerine uygun İnsan Kaynakları Politikası ve Etik Değerler Politikasının oluşturulmasının yanı sıra, İnsan Kaynakları Bilgi İşlem Yönetim Sisteminin kurulumu ve İnsan Kaynakları Süreç Yönetimi Sistemlerinin (İzin Sistemi,Özlük Dosyaları vb.)prosedürleri ve iş akış şemalarının oluşturulması gerekmektedir.
  • İkinci ve üçüncü ayda; kurum içinde üst yönetim, çalışanlar ve insan kaynakları çalışanlarının ortaklaşa katılım sağlayacakları Yetkinlik Yönetim Sisteminin kurulumu gerçekleştirilecektir. Bu çalışma içerisinde  yetkinlik sunumundan başlayarak kurum içi yönetim ve çalışan kadrosuna yapılacak olan sunum, anket ve yapısal görüşme çalışmaları icra edilecek ve nihayetinde kurumun temel, fonksiyonel ve yönetsel yetkinlikleri ve davranış göstergeleri sizinde içinde bulunduğunuz ekip tarafından hazırlanacaktır.
  • Dördüncü ve beşinci ayda; daha önceden belirlenmiş olan yetkinlikler baz alınarak iş grupları bazında eğitim gelişim indeksleri ve eğitim gelişim davranış  göstergeleri hazırlanacaktır. Aynı dönem içinde kurumsal eğitim kataloğu hazırlanacak ve eğitim firmaları ile  görüşmeler sağlanacaktır. Eğitim bütçesi nihai hale getirilip, kurumsal eğitim planı dahilinde eğitimler düzenlenecektir. Eğitimlerin hemen hepsinde bizzat yer alınacak ve eğitim etkinliğinin ölçüm sistemi oluşturulacaktır.
  • Altıncı ve sekizinci aylarda;çalışan memnuniyeti,bağlılığı ve işveren markası çalışmaları yapılacaktır. Bu kapsamda uygulanacak olan çalışan memnuniyeti anketi ve yapılacak yapısal çalışan görüşmeleri ile kurum içinde gerekli görülen iyileşme fırsatları belirlenecek , verimliliği arttırmak adına aksiyon planları çıkartılacak,çalışan bağlılığını ve bağlılığa etki eden  tüm faktörler yeniden yapılandırılacaktır.

Bu yoğun sekiz aylık iş başı eğitim programının ardından insan kaynakları süreçleri ve fonksiyonları konularında kendi insiyatifinizi kullanabiliyor ve hızlı ve faydalı kararlar verebiliyor olacaksınız.

Artık bireysel olarak işin başında bulunacak ve kurum içinde uygulanacak olan;

  • Seçme Yerleştirme, Kariyer ve Yetenek Yönetimi ve İç İletişim konularında görev alabileceksiniz.

Bu pozisyon için tüm kariyer planını İnsan Kaynakları profesyoneli olmak üzere inşa etmiş birini aramaktayız.

Bizim için en öncelikli kriter, insan kaynaklarının gerektirdiği nesnel bakış açısına sahip olan, kendini ve çevresinde gerçekleşen olayları iyi derecede objektif olarak anlamlandırabilen bir aday ile bu yolculuğa başlamaktır.

Tüm bunlara sahipseniz birlikte çalışacağınız herkes size müteşekkir olacaktır.

Ve kim bilir, belki kendinizi aşarsanız bir kaç yıl sonra kariyerinize büyüyen ve  sektör lideri kurumumuzda İnsan Kaynakları Uzmanı olarak devam edersiniz.

İlk yıl ve sonrası konuları böyleyken,ilk günde oldukça keyifli olacaktır. Bunlar ücret, şirket, insanlar ve konum gibi şeylerdir. Ancak ," İlk yıl ve Ötesi" sizin için bir anlam ifade etmiyorsa bunların hiçbirinin önemi yoktur.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

GÜRBAĞ İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Ankara
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Bugün
BALÇIK Isı Elemanları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Ankara
Bugün
NETELSAN ELEKTRİK ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş.
Ankara
Bugün
COLDWELL BANKER VİA GAYRİMENKUL
Ankara Yenimahalle
Son 1 Hafta
LÖSEV LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SAĞLIK ve EĞİTİM VAKFI
Ankara
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Mat-Fen Egitim Saglik Insaat Yayincilik Ticaret Ltd.Sti.

Mat-Fen Eğitim Kurumları'nın amacı Türk gençliğinin eğitim seviyesini, kalite anlayışı çerçevesinde sürekli iyileştiren ve topluma eğitim ve öğretimiyle örnek bireyler kazandıran, Türkiye’nin öncü eğitim kurumlarından biri olmaktır.

Kurumumuz en iyi öğretmen ve eğitmenler ile, hiçbir öğrenci arasında ayırım yapmadan, eğitim vazifesinin kutsallığı çerçevesinde, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, kaliteli, kesintisiz, toplumsal görev ve sorumluluk bilincini geliştiren çok yönlü bir eğitim vermektir.
Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları