YBWEB02
Filtrele

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!

MAVİ JEANS

Türkiye’den dünyaya açılan ilk moda markası olan Mavi, 1991 yılında İstanbul’da kuruldu. 14 yıldır Türkiye’nin lider blue jeans markası olan Mavi bugün; ABD, Kanada, Almanya, Avustralya, Danimarka, Hollanda ve Rusya’nın aralarında bulunduğu 50 ülkede 200’den fazlası Mavi shop olmak üzere 4.000’e yakın noktada müşterileriyle buluşuyor.

1996 yılında yurtdışına açılan, New York, Vancouver, Montreal, Berlin ve Frankfurt’ta “flagship” mağazalarını açan Mavi, kendi perakende ağının yanı sıra, Nordstrom, Urban Outfitters, Peek&Cloppenburg, Macy’s, David Jones, Simons, Off The Wall gibi dünyanın en önemli zincir mağazalarında, premium ve high end markalarla birlikte satışa sunuluyor.

Mavi’nin felsefesi, mükemmel fit’e sahip jeans’lerinin ve blue jeans kültürünün etrafında, Akdenizli bir moda markası yaratmaktır. “Perfect Fit” anlayışı, Mavi’nin bir jeans markasından global bir moda markasına doğru gelişiminde büyük önem taşır. “Perfect Fit” Mavi için, bir jeans’in sadece vücuda değil, aynı zamanda bütçeye ve bulunduğu kültüre de mükemmel uyum sağlamasıdır.

“Ürünü markaya tasarım taşır” anlayışını benimseyerek; çok-kültürlü bir tasarım ekibi yaratan Mavi, bugün İstanbul, New York, Vancouver, Sidney ve İtalya’daki tasarım ekiplerinin yanı sıra dünyanın dört bir yanından tasarımcı ve danışmanlarla işbirliği yapıyor. Dünyanın en iyi jeans tasarımcısı olarak bilinen Adriano Goldschmied, mükemmel kalıpların kraliçesi Venucia de Russi ve ilk defa bir blue jeans markası için koleksiyon hazırlayan Rıfat Özbek, Mavi’yle buluşan önemli isimler arasında yer alıyor. Lady Gaga, Avril Lavigne, Juliette Lewis, Hillary Duff, Jason Biggs, Annie Lenox, Billy Zane, Julia Stiles, Fergie, Hayden Panetterie ve Zac Efron gibi dünyaca ünlü isimler ise Mavi’nin hayranları arasında dikkat çekiyor.
 
Yapılan araştırmalara göre Mavi, Türkiye’nin yanı sıra yurtdışında da en iyi markalar arasında dikkat çekiyor. 2006 yılında Time Dergisi Mavi’yi “Dünyanın en iyi 16 Jeans markası” arasında gösterdi. 2004 yılında Amerikan Cosmogirl Dergisi’nin okurları Mavi’yi “En Seksi Jeans” seçti. Dünyaca ünlü Bread&Butter fuarına ilk başından itibaren katılan Mavi, uzun yıllar boyunca fuara kabul edilen tek Türk markası oldu. Mavi, Kanada’nın en çok satan haftalık gazetelerinden Georgia Straight’in, “Best of Vancouver 2009” araştırmasında “en popüler jeans markaları” arasında gösterildi.
 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları